Honda NC 750X (2021)

Aktualizováno 8.12.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 18 záznamů

momo71sk
momo71sk napsal 15.03.24 v 21:49 10b.

Super popis !

Myschan
Myschan napsal 01.06.23 v 12:03 10b.

Výborná recenze, lze jen a jen souhlasit. Tak ať Ti to jezdí a hlavně kolama dolů

Geodet
Geodet napsal 08.02.23 v 14:54 10b.

Dobrá volba i recenze.

Meny33
Meny33 napsal 07.02.23 v 22:44

Marmen: díky za komentář... Rozhodla v podstatě testovací jízda, kdy jsem si s Hondou vyloženě padl do noty :) Ideálně doporučím taky vyzkoušet a udělat si vlastní obrázek. Za mě jediné, v čem byla Yamaha lepší, tak byl motor CP2 (možná, možná brzdy). Na druhou stranu Honda na moji postavu poskytuje lepší krytí před povětrnostními podmínkami, pohodlnější posed, lepší build quality, pocitově dospělejší motorka, líbivý design s ostrými křivkami, skvěle vymyšlený úložný prostor plus Ncéčko představuje z mého pohledu tak trochu jiný pohled na motorkaření, i díky DCT převodovce... k tomu všemu navíc víc než vřelé vztahy s místním dealerem a bylo rozhodnuto :)

Truši76
Truši76 napsal 07.02.23 v 21:23 10b.

Super článek. Mám ji v manuálu, DCT jsem nechtěl, jinak můžu se vším souhlasit. Spolehlivost Honda. Ať ti to jezdí.

wi_tack
wi_tack napsal 07.02.23 v 19:37 10b.

Moc pěkně se mi to četlo, díky Taky jsem o ní kdysi uvažoval a pak šel hned do její větší sestry - Honda VFR 1200X Crosstourer. Mám jí v manuálu, ale můžeš jí vyzkoušet i v automatu Jen se už nedělají, musel bys do jeté. Přeji mnoho šťastných kilometrů a hlavně návratů, ať už vybereš cokoliv dalšího.

Marmen
Marmen napsal 07.02.23 v 16:14 10b.

Krásně napsané, to muselo zabrat spoustu času. Děkuju. Mám jeden dotaz, protože vybírám další motorku a jedna z uvažovaných je Tracer 7 zajímalo by mě, co ti na něm nesedělo, co konkrétně, proč sis vybral Hondu na místo Yamahy děkuji.

Duster93
Duster93 napsal 07.02.23 v 15:19

Dobře napsáno. Přeji hodně spokojených km.
Jinak zadní blatníček a i přední prodloužení blatníku výrazně sníží "zasrání" motorky. Pro toho, kdo hodně jezdí, to považuji za nezbytnost.

Pádecký
Pádecký napsal 07.02.23 v 14:55 10b.

ttommirs
ttommirs napsal 06.02.23 v 21:49 10b.

Naprosto výstižné a informačně vyčerpávající..

Meny33
Meny33 napsal 06.02.23 v 16:41

Děkuji všem za komentáře a chválu, moc si toho vážím :) Agony: Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde... Pokud bych měřil tvým metrem, Honda se píše s velkým H, nehledě na diakritiku 8-)

Agony
Agony napsal 06.02.23 v 12:20

Pekne shrnuto. Chtel jsem pochvalit cestinu, ale pak prislo "standartni" s T a proste nemuzu. Neverim, ze honda ma mod "standart".

Jirka_CV
Jirka_CV napsal 06.02.23 v 09:52 10b.

Dobře napsaná recenze.

Kybergreg
Kybergreg napsal 05.02.23 v 21:27

Skvělý popis.
Dost mě NC láká právě pro svou cestovatelskou povahu, kor v kombinaci s DCT. Musím říct, že na svý Jawce velice oceňuju spojkový poloautomat, který mi umožňuje kopat rychlosti bez mačkání spojkový páčky (což samo o sobě je oproti moderním motorkám posilovna). Což mě přivádí k tomu, že snad na NC s DCT existuje nějaký kit nožní řadičky, která pak nahrazuje pádla pro ruční řazení? To by byla skvěla vychytávka...
Jinak obecně k automatické převodovce... byl jsem zapřisáhlý oponent automatů (v autech), dokud jsem si v USA nepůjčil auto z půjčovny, jak jinak než s automatem (auto s manuálem v půjčovně neseženete). No a zjistil jsem, že na cestování je automat ideální kus hardwaru. Takže, kdo má motorku primárně na cestování, tomu bude DCT dávat velký smysl. Kdo si chce užit sportovního svezení se vším, co k tomu patří, ten sáhne pochopitelně jinam.
A ještě mě tak napadá - nemá NC 750 modelový ročník 2022 už vepředu dva kotouče?

Dzawar
Dzawar napsal 05.02.23 v 15:43

Nádherný fotky v profilu . To by šlo v namuálu huře , neboli s automatem zastaviš klidne 10x ale v mauálu by ti za alpy udešly prsty od spojky . Moje krevní skupina ! pokud chci fotit jedu na wave protože mám NC v Manuálu , jeden den to jde ale druhý už si víc rozmýšlím kde zastavím

Samíc
Samíc napsal 04.02.23 v 16:28 10b.

Ahoj, skvělé popsáno a jako bývalý majitel tohoto stroje, se vším co jsi napsal můžu jenom bezvýhrad souhlasit .

Přeju mnoho dalších spokojených kilometrů.

Pupi04
Pupi04 napsal 04.02.23 v 10:44 10b.

Skvělý stroj a hezké povídání..
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

rudirt
rudirt napsal 03.02.23 v 21:01 10b.

Skvělé slohové cvičení mírně pokročilého cestovatele jednou stopou.
Velice se mi to líbilo, také souhlasím s názorem na absenci
zadního blatníčku i objektivní hodnocení motorky vč. DCT...
Přeji mnoho spokojených km
A VŽDY ŠŤASTNÝ NÁVRAT!!!