Suzuki DR 800 Big (1993)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 17 záznamů

FRT
FRT napsal 24.06.08 v 23:34

HMMMM,a vy ty lanka jako opravíte?To já bych radši vzdal cesta do Itálie a v Německu počkal na dodávku.

Boča.
Boča. napsal 04.11.07 v 09:20

Opravdu skvělej a nabroušenej 3-válec a hlavně: Suzuki se s tímhle 5-taktem opravdu vyšvyhla a předběhla dobu <br />
Jinak samozřejmě super pohodová mašina,která je přesně pro takový blázny (v dobrym )jakej Václav bez pochyby je Zdravim a koukejte vymyslet nějakou kalbu

Vašek-T
Vašek-T napsal 17.04.07 v 08:22

No jo měl jsem jí tam na seřízení měnil se tam, řeťez na vyvažováku a mám od té doby najeto cca 500km a motor si ševelí jak hodinky

smazany39118
smazany39118 napsal 12.04.07 v 14:19

Nazdar chlape,dneska jsme s kámošem dávali k Machimu na seřízení mašinu a hned jsem si vzpoměl na tebe,že jsi jí tam tak měl na seřízení. Tak doufám,že se uvidíme na srazu nebo někde na silnici.Milhaus

Ondree
Ondree napsal 23.03.07 v 19:19

Krásný trojválec nechci to hanit-protože ja si Biga asi nikdy neoblibim.Od zadku az po konec predni nádrže je to pěkné moto ale ten přední blatník ...vždycky když to vidím tak musím myslet na karbinu

napsal 03.03.07 v 23:28

Pochvala za výběr motorky!A co pravidelná údržba před sezónou,už je hotová?

RadekGs
RadekGs napsal 28.02.07 v 10:55

Pro harryho : Big je odjakživa tříválec !!!

napsal 28.02.07 v 09:49

Fajnová mašinka, kolik má válců? Dva nebo čtyři? Chcu si ju též pořídit, tak abych vjeděl. Dík

smazany39118
smazany39118 napsal 19.02.07 v 10:32

Nazdar chlape. Já jsem z Tanvaldu a tak doufám až se oteplí,že se někde potkáme. Jinak doufám,že přijedeš v létě na sraz? Máme také stránky DR-BIG.CZ. Jinak chválím stroj

Laďa.s
Laďa.s napsal 18.02.07 v 06:05

Vypada paradne, užívej si toho pořádnýho kladiva

smazany30684
smazany30684 napsal 16.02.07 v 23:04

kladívko jak má bejt, zvedám prst

chipp
chipp napsal 15.02.07 v 17:41

hey, čau, koukám že máš taky soudruha z NDR a taky se o něj hezoučky starali...než vyjedeš do zahraničí za černejma, tak se stav ....koukám že si z LBC, sem od tebe 45 km takže můžem se někdy svézt, co řikáš...BIG rulezzz

Vašek-T
Vašek-T napsal 15.02.07 v 14:17

Chlapci moc vám děkuji, musím říct,že je to můj miláček, je to modelový rok 93, juknul jsem se na pár stránek historie na pár webovkách, co se týká laďáku tak jsem to koupil a je to akorát, ne potichu a né mega hlučné, kluk od kterého jí mám jí dotáhl z německá a fakt se s ní vymazlil, padlá asi nebyla ikdyž z jedné strany chybí polepy, odřené to nikde není. Bigouš má fantastický zátah už jsem s ním pádil 170kou ve dvou samo, že mainko z kopce, ale ve dvou lidech je 1 kotouč vpředu fakt slabonký, jo a díky za chválu zdravím všechny

Ondra_BIG
Ondra_BIG napsal 15.02.07 v 13:15

Čauec, k té barvě: zadní plasty mají originál nálepky (tuším je to modelový ročník 95), předek (plasty kolem nádrže) máš přestříknutej, má tam být stejná fialová &quot;zebra&quot; jako na těch podsedlákách.<br />
<br />
BIG zdar!

smazany14375
smazany14375 napsal 15.02.07 v 13:12

Mmmm,krasnej DoktoR Big,davam 3x za 10 Vzdycky,kdyz tenhle buchar vidim,vzpomenu si na stredni skolu,kde pri procitani Annonci a podobnejch inzeratovejch periodik byla prave tahle Suza favoritem cislo 1 a mym tajnym snem.Kdovi proc se pak moje sympatie stocily spise k obrousenym sliderum a kapotovanym strojum...I tak ale zustava Big mou prvni laskou,na kterou se,jak se rika,nezapomina Takze si ho uzij,hodne stastnejch km a kdyz vidim ten ladak,koukej uz se poohlidnout po nakym pravidelnym dodavateli spuntu do usi

vy-chy
vy-chy napsal 15.02.07 v 12:27

Do týhle mašinky bych se v zimě taky rád obul. Nevím proč, ale má moje velké sympatie. Asi ten blatník... Potřeboval bych ji na 25kw papírech, což neni moc často k sehnání, ale snad se něco najde... Ať slouží jak má...!

vlasec.
vlasec. napsal 15.02.07 v 12:26

jo , vypadá bomba a když z ní máš super pocit , tak to je bezva. takže píšu jedna , jako ve škole <br />
<br />
jinak v albánii pozor na UČK