KTM Duke 390 (2017)

Aktualizováno 30.11.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 17 záznamů

Mercurio napsal 30.08.23 v 08:02

SuperSic58 - Možná jsi měl štěstí na kus. Mě ten skoro vnucený kus brněl do řídítek. Nakonec se majitel přiznal že to chce i kvůli tomu prodat. Pak jsem potkal kluka s XSR 700 a ten taky říkal ,že to brní do rukou. U Tracera to tak nevnímám, páčto na řídítkách mám jen minimum své váhy. Stejně jako u Duka. Jinak to cítím u obou ,když řídítka zatížím sebou samým. Možná by nám to nejlíp vysvětlil univerzální znalec všeho - Robofór, jak to vlastně je...

SuperSic58
SuperSic58 napsal 26.08.23 v 08:26 10b.

Čus, pěkný zhodnocení Ale jak píšeš, že se ti nelíbily vibrace u MT-07.. Tu motorku jezdím a právě, že žádný vibrace nemá Možná mají nějakej rozptyl ve výrobě

Matess727x
Matess727x napsal 18.09.20 v 19:11 10b.

Už jí mám taky nějaký pátek a stále mě moc baví. :)

Xfield
Xfield napsal 08.07.20 v 08:05 10b.

Hezká motorka Taky jsem po ní při výběru hodně koukal, no nakonec to dopadlo trochu jinak...

Mercurio napsal 18.05.20 v 11:47

Jacobo 25 - Advík v únoru 2019 byl tak někde v Indii na zkušebně. Jezdím jen po silnici,takže pro je mě zbytečný. DUKE mi přijde tak někde mezi naháčem a "SUV". Další je cena . Za Advíka chtějí letos cca 165t a já dal loni 110t. To mi přijde hodně peněz za "jenom" jinou sedačku,plastovou nádrž a větší přední kolo... Uznávám,že "výloha není nejkrásnější",ale za to je funkční. Horní kufr mám na svačinu a jako zarážku,aby mi neupadlo dítě za jízdy. Boční použiju 1x do roka do Alp. Původně jsem to chtěl udělat sundavací,ale pak jsem se to vyprdnul. Mě to neuráží a ty si holt budeš muset zvyknout... . Přece si nebudu kvůli kufrům kupovat ještě jednu motorku! Každopádně ti děkuji za 10b a přeju pěkný ježdění.

JACOBO25
JACOBO25 napsal 15.05.20 v 23:00 10b.

Nebylo by lepší koupit Adventure? Nebudu ti to tu kazit hodnocením, takže si odmysli tu jedničku jaký má smysl ověsit naháče-silniční motorku kuframa a dát tam tu výlohu? Nemyslím to zle, jen se ptám, vím že je to každého věc přijde mi to jako když někdo z motárda udělá krosku...

Jirrri
Jirrri napsal 26.04.20 v 19:24 10b.

libac22
libac22 napsal 09.02.20 v 19:26 10b.

Miluju malorážky a tahle je taky super

Johnny83
Johnny83 napsal 11.12.19 v 18:12 10b.

Máš to pěkně navěšený cestovní talent jsem od toho moc nečekal, ale 300 km na jeden zátah žádnej problém, příští rok asi taky zkusim Alpy

terrawolf
terrawolf napsal 31.10.19 v 17:07 10b.

Dík zatím se učim a pak předám asi synovi.

Mercurio napsal 31.10.19 v 12:16

Tak huba od ucha k uchu mi vydržela až do poslední neděle. Najeto lehce přes 8000km. Tolik kiláků za sezonu jsem najel naposledy snad někdy před deseti lety! Každý poškádlení motůrku nad 7000 ot je prostě sranda veliká!

Matess727x
Matess727x napsal 18.08.19 v 23:56

Skvělá motorka. Pořídil jsem si jí letos v lednu (model 2015) , za půl roku jsem na ní nalítal nějakých 5 tis km a furt se tý zábavy nemůžu nabažit. Nejzábavnější motorka co jsem kdy měl. Taky bych neměl problém na ní vyrazit kamkoli. My co nejsme z cukru a odkojený jednobuchama s tím nemáme problém.

Ubrus1
Ubrus1 napsal 18.08.19 v 17:19 8b.

nevím proč je "nevhodná na cestování",mám ji taky(2016)a jezdím s ní kamkoliv.No problémo!

Pro-sek
Pro-sek napsal 18.08.19 v 15:56 10b.

Gratuluji! Tohohle oranžovýho grázlíka si jednou taky pořídím!

Mercurio napsal 17.08.19 v 20:11

HondaOK - Díky za koment,ale opravdu máš na mysli stejnou motorku,o jaké tu píšu??? Moje poznatky se "poněkud" liší-vibrace jemný,na rukách žádná váha Cukání taky není taková hrůza... Podotýkám,že Fazer nevibroval a necukal vůbec a váha na rukou tam byla výrazně větší... A přece mi tohle vyhovuje. 540km do Alp nebyl problém. A ne,masochista nejsem!

HondaOK
HondaOK napsal 16.08.19 v 22:34 10b.

Z mého pohledu absolutně nevhodná motorka na delší cesty. Už jen kvůli posezu orientovanému na akční jízdu-držíš to na rukách, ucukanosti v nižších konstantních otáčkach, vybracím, atd. Mám ho taky, ale na blbnutí kolem baráku jako 4. stroj v portfoliu. V mých očích jsi dobrodruh a upřímně obdivuji tvou ochotu a chuť k cestování na této jinak velmi zábavné hračce.
Ať ti nadšení dlouho vydrží

Frankie
Frankie napsal 16.08.19 v 11:20 10b.

Pěkný motokolo
Tak ať slouží !