Yamaha XS 400 (1980)

Aktualizováno 23.7.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

rocketX
rocketX napsal 21.09.21 v 12:01 10b.

Taková pěkná stavba mě vždy donutí začít hledat nějaké vhodně šeredné XS na zimní večery...

ptr_skr
ptr_skr napsal 05.02.21 v 19:42 9b.

good job

Smrkes
Smrkes napsal 06.02.20 v 13:39 10b.

cuir napsal 24.10.19 v 19:11

widowmaker: jo presne tak jsem to mel v planu...kompletne ocesat od vseho zbytecneho a to nutne co tam musi byt tak aby bylo co nejminimalistejsi...zkratka aby to pusoblo dojmem opravdu ocesane motorky a pene postaru. Proto jsou gripy omotane a vyvazane dratem, misto filtru jen natrubky a ta dale a tak dale...

svetlo je presne toto. Jestli jsem to koupil primo tady nevim... to uz si nepamatuju a papiry se mi hledat nechcou. Ale je to ono.
Bohuzel ale to predni sklo neni sklo , ale plast. Ma to sve vyhody ,ale i nevyhody a ja bych radeji sklenene, ale co uz... vzhledove je to na cafe idealni svetlo..tak za ty prachy nebylo co resit.
Ty blinkry byly mnohem drazssi

widowmaker
widowmaker napsal 24.10.19 v 10:02 10b.

Super! Jednoduchý, funkční :)
můžu se jen zeptat, co to je za světlo? případně odkaz?

t-jedla
t-jedla napsal 19.09.19 v 21:55

Viděl jsem tě na ní jet na kruhaci, nejdřív jsem si říkal že ten kafac se povedl a pak jsem si vsiml znacky
Teď jezdím kočárek,je to sice pomalejší ale zato větší adrenalin

cuir napsal 19.09.19 v 16:46

t-jedla : jee hele ty zijes?
takze pocitam ,ze jsi motorku poznal jen podle znacky ze? kde jsi ji videl? na divisaku ?
mas vubec nejakou masinu ? stav se nekdy na kafe do dilny ;)

t-jedla
t-jedla napsal 19.09.19 v 15:53

viděl jsem naživo ve Znojmě a palce nahoru oba dva, moc pěkná práce a SPZ originální

Čadil
Čadil napsal 17.08.19 v 06:48 10b.

cuir napsal 15.08.19 v 18:35

diky za kladné ohlasy, jsem rád, ze se motorka libi, jizda s ni je radost, lidi kolem se usmivaji, mavaji, kdyz stojim nekde na krizovatce tak i chodci po prechodu motorku pochvali. Je to velice prijemne
prace na ni jeste je, ale ta se spise tyka kultivace. Ikdyz rozhoduju se jestli necham tento retro omsely vzhled a nebo z toho udelam vylozene cistou lestenku. Kazdoopadne tak ci tak budu muset motorku stejne rozebrat a aspon ram nechat opiskovat a nastrikat, protoze misty vykazuje korozi.
Aktualne resim nove vyssi stavitelne zadni tlumice. Protoze ty originaly uz jsou unavene. Ale opet resim, ze kdyz koupim nove, tak to tam bude jak pest na oko..tak nevim noo
jeste jendou diky za kladne hodnoceni.
dnes jsem jeste pridal dve detailni fotky na predni a zadni pohled.

bandit12
bandit12 napsal 15.08.19 v 14:02 10b.

p.epanica
p.epanica napsal 15.08.19 v 10:58 10b.

...

fiato
fiato napsal 15.08.19 v 09:29 10b.

Pekna prace