Moto Guzzi Sport 1200 (2006)

Vlastník Lubos64
Vloženo 24.9.2017
Aktualizováno 19.1.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 23 záznamů

pkKun
pkKun napsal 03.07.19 v 20:54 10b.

Jo, Jo... taky jsem si říkal klidná síla

Lubos64 napsal 04.04.19 v 15:37

Skopuzzi
No ja mezitim EV prodal do dobrych rukou a zakoupil sobe Kalifu 1400.
A prave pro ni zvazuji toho Corbina.
Drive jsem pro Corbin sedla jezdil do rajchu, az nekam k Farncouzskym hranicim.
Ted to asi risknu pres web. Snad to bude pasovat. Uz se mi stalo, ze jsem sedlo vracel, ale bylo to pred 15 lety.

skopuzzi
skopuzzi napsal 04.04.19 v 13:54

Pěkná. Bouře a relax, jak si hodnotil SPORT vs. Cali EV - souhlas. Norge je té sportce podobnej - sice ne posezem a ochranou, ale motor, který hodně určuje ráz té jízdy tě tak nějak spíš cpe do té bouře... A Cali EV to je prostě samet... S tím Corbinem to není úplně jednoduché - to sehnat objednat. Pro kterou jsi nad ním uvažoval?

skopuzzi
skopuzzi napsal 04.04.19 v 12:57 10b.

Lubos64 napsal 04.02.18 v 22:09

KAMO74

Sportka je především krásná, až pak nějak popsaná.
Ke Tvé otázce.
Mám dvě Guzzi. Obě se mi velmi zamlouvají i když je každá úplně jiná.
Nedovedu říci, zda se mi více líbí ta a nebo ta, proto píšu, že je Sportka jedna ze dvou nejhezčích motorek.
Má druhá Guzzi je California 1100 EV Touring z roku 2003 v modrém provedení.
Tu jsem zakoupil právě po jedné velmi dlouhé cestě se svým 13 letým synem po Evropě na Sportce.
Poněkud se mi ho zželelo a rozhodli jsme se pro trochu cestovnější přírůstek do garáže.
Zkusil jsem si v Sušici tuto starší kačenku a nestačil se divit.
Do té doby jsem, coby bývalý zmrzlinář, bral cokoli choperovitého jako hanbu silnic, tahle věc je ale po krátkém zácviku ovladatelnější, než většina naháčů na kterých jsem kdy jezdil a těch také nebylo úplně málo. Dá se na ní krajinou klouzat do nekonečna. Neunavuje.
Jedna bouře, druhá relax - alespoň jim není přes zimu v garáži smutno.

KAMO74
KAMO74 napsal 01.02.18 v 20:21 9b.

Ahoj! Sportka je fakt pěkně popsana, diky za to.
Ale jaka je ta prvni z nejhezčích motorek..?
S podravem Kamo

kuzmič
kuzmič napsal 11.10.17 v 16:44 10b.

Rozhodoval jsem se právě mezi Sport a Norge, nakonec vyhrála kapota, ale taky ručičková...
Jinak krasavice červená...!

Lubos64 napsal 01.10.17 v 22:22

Pulčík
Jo - po kryse jsem také svého času pokukoval. Má skutečně nádherné linie. A ve své době bezesporu dizajnový počin.
Trochu mne odradil digitální tachometr a vzhled výfuku.
Nepěkný výfuk jde obvykle úspěšně pořešit, ale nechci koukat na rychlost v číslech.
Jsem holt člověk ještě ručičkový.
Ale uznávám, že jsou to prkotiny.
Krysa je krásná.

Pulčík
Pulčík napsal 01.10.17 v 21:22 10b.

Nejkrasnejsi je totiz Krysa... spotreba... Tu resi lidi s NC nebo Stromem.

Lubos64 napsal 01.10.17 v 21:10

Ano je vyšší.
Když jedu normálně, tak cca o 0,2l.
Pokud jedu abnormálně tak cca o 0,5l.
Upřímně je mi to fuk.
Dříve jela hůř za 6.5l.
Teď jede výrazně lépe za 6.7 až 7.0l.
Autem najezdím ročně přes 100.000 km tam mne spotřeba tak trochu i zajímá, na motorce najedu 8 - 15.000 ročně. Tam mi přijde pár deci vcelku zanedbatelných.

Petimir napsal 01.10.17 v 19:27

Luboši - ok, super, ještě mě napadá, asi je o trochu vyšší spotřeba když ten motor točí víc po úpravě, ne?

Podas
Podas napsal 01.10.17 v 18:15 10b.

To je dobře, že se ti to nepovedlo . Ani mě. Krásná mašina.

sedlson
sedlson napsal 01.10.17 v 11:17

Krásná, jen je skoda, ze takové biky se už nevyrábí.

Bronxon
Bronxon napsal 01.10.17 v 09:39 10b.

Naprostá bomba. Je to nej...motorka.

Falco55555
Falco55555 napsal 01.10.17 v 08:33 10b.

spike-cz
spike-cz napsal 01.10.17 v 05:08 10b.

nádherná koza, gratuluju

Lubos64 napsal 28.09.17 v 21:51

Petimir
Dělal to mechanik Jiří v První Kozí.
Sídlím sice asi 2 km od Tebe, ale na servis jezdím do Sušice.
Na brzdě jsem s tím ještě nebyl.
Předtím to jelo asi tak jako Tobě, tedy cca 205 až 210.
Hlavní přínos ale vidím ovšem v akceleraci. Motor nemá nikde propady. Sportka přestala být uškubaná, což je teda její charakter - takže někomu by to třeba nehovělo, ale mne to vyhovuje velmi. Jde ovšem do otáček mnohem čileji.
Cenu úplně tak nevím - je mi jasné, že to zní hovadsky, ale já to u motorek moc nepočítám.
Laďák Agostini byl myslím okolo 15.000 a úprava mapy cca 6.000, jestli si to pamatuji dobře.
Ten laďák prodává přímo Agostini z Mandela, tak koukni na stránky.

Petimir napsal 28.09.17 v 21:29

Luboši, s tou úpravou mapy si byl v originál Guzzi servisu nebo si to zadal nějaké tuningové firmě? Které? O kolik vzroste výkon? Kolik to poladění cca stojí? díky za info. Petimír

sedlson
sedlson napsal 26.09.17 v 21:24 10b.

Opravdu krásná guzzina, taky jsem myslel, jak přechodem z japonského čtyřválu zpomalím a je to naopak Ta rudá ji fakt sluší.

Lubos64 napsal 24.09.17 v 20:40

Petimir
Jak píšu, mám upravu mapy a laďák Agostini.
Dá to 230 zalehnutý, dle navigonu, ale motor je už přetáčený - základní zpřevodování je spíše na akceleraci, než na maximálku.
Běžně to takhle nehoním, mezi 80 až 170 je tomu nejlíp.
Přesto s tím mimo okruh dost běžně pojíždím chlapce na supersportech, přechod od nízkých do středních otáček je dost mazec a vůbec cele střední pásmo je výživné. Nahoře to jede s novou mapou mnohem lépe, ale jak píšu, na maximálku to nemám. Je to nádherně akcelrující a velmi dobře ovladatelná kráska. A v kombinaci s dobrým rámem jsem ve výjezdu ze zatáček docela svižný. Trochu horší je to z dobržďováním - je to holt kus motorky.

Petimir
Petimir napsal 24.09.17 v 17:45 10b.

Jo, moc krásná, líbí se mi.

Kolik to jede nejvíc? Já z mého Norge nevytáhnu víc jak 203 km/hod.

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 24.09.17 v 12:58 10b.

Pěkná, originální

Piki
Piki napsal 24.09.17 v 12:26 8b.

Paráda. Dvouvál = charakter