Honda X 11 (2001)

Aktualizováno 14.5.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

Pepé81
Pepé81 napsal 02.12.16 v 08:13 10b.

Vždycky se mi líbila. Ta černá barva na ní prdí

McAntos
McAntos napsal 28.11.16 v 13:53

Ještě až budeš mít foto s origo výfuky ze zadu a bez plexi ze předu tak je tam přidej a budeš zde mít projekci 360 stupňů .

BobikaT5R
BobikaT5R napsal 28.11.16 v 11:53 10b.

Super stroj a máš ho v krásném stavu. Taky ho mám již 5 let a zatím bych neměnil. Za ty prachy tomu nemám co vytknout. Spolehlivost super a motor je fenomenální. V své době to byla motorka s nejlepším zrychlením z 0 - 100 km/h. Umí pod 3 vteřiny. Za mě 10 bodů.

djd
djd napsal 27.11.16 v 22:13 10b.

Nebudeš litovat. Nejhorší je manipulace v garáži , ale stačí se rozjet a je cajk . Mám ji taky a někdy mám pocit, že vlaju za ní . A motor je vážně nezničitelnej a neuvěřitelně pružnej. A měl jsem to podobně, před časem jsem se rozmejšlel mezi X11 a varanem a nakonec jsme neodolal...

elimka
elimka napsal 25.11.16 v 17:27 10b.

Myslim ze ti ten kamarád poradil dobre moc pěkná a hlavne k tobě pasujici. Uz se tesim na společnou vyjizdku a Honda Festy. Protože Hondaru s nejlepšíma motor(k)ama neni nikdy dost!

McAntos
McAntos napsal 25.11.16 v 13:05 10b.

Jasně, že 10 bodů. Ten motor táhne od 2 do 10 tis. lineárně a ještě k tomu s ohromnou silou.
Hlavně v dnešní době to je uživatelsky velmi příjemné, protože dost z nás jezdí litrove supersporty a hlavně ty dnešní jsou do 8 tis. nijaké. Např. dvanáctka Panigale je na tom jeste hůř. Ta nejdřív nejede vůbec a pak 8-11 tis. úplně vše najednou. Plný kroutak a výkon a v 11 tis. omezovač.
Doufám, že v budoucnu budou ještě nějaké podobné motory, protože dnešní hon za top výkonem směřuje k tomu, že budeme muset litry točit jako šetikila.
Jinak Zelinář má motorky pro chlapy

Zelinář
Zelinář napsal 25.11.16 v 09:14 10b.

Mel jsem 1100XX a ten motor je libovej. Ano silnej, ale hlavne kultivovanej. Dle meho nej motor. At slouzi...