Kawasaki GPZ 500 (1995)

Aktualizováno 18.5.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

monty500 napsal 13.10.16 v 20:51

Tak,od června do teď,v rámci času, najeto ucmrndlejch 1300 km. (70% km najeto z batužkem). Motorka šlapala bez sebemenšího problemu,bylo to takový zvykání si na sebe.
Trasy se motaly kolem 150-200 km, se spotřebou kolem 5-5,5l/100km.
Motorka se chová předvídatelně,poslušně,akorát v rychlejších zatáčkach s nerovnostmi je někdy cítit,jak se zavlní,ale nic strašného. Podvozek by akorát mohl být trošku tvrdší na předku,ale je to jen můj pocit.
Pro mne i ved dvou motor do dnešního chaotického provozu vykonově dostačující,k tomu jsou i dá se říct dobře dimenzované brzdy,i s plnou polní dokážou kousnou😁.
Tak že závěrem: Už aby bylo jaro 😁.
Zdar a KOLAMA DOLU.

siko
siko napsal 30.06.16 v 20:25

Dobrá motorka a hezká barva jsem na červenou a tu svoji mám asi dva měsíce. Tak hodně pohodových kilometrů a kolama dolů

monty500 napsal 11.06.16 v 21:41

Tak dnes najeto cca 100km. Po celou dobu ve dvou. I v plném obsazení se motorka velice dobře ovládá,ikdyž přední odpružení by sneslo malinko tvrdčí nastaveni,ale neni to nic hrozného.I v naší krajině kopců a kopečku neztrácí chuť při pobídnutí plynem ,vyrazit dopředu. Tak že žádná brzda . Motorka člověka neunavuje,ať už posedem,nebo nějakýma vybracema,které jsem si doteď užíval . Ale obrovské minus za zrcátka,jak už jsem se jednou zmiňoval,když jedu sám,tak něco málo v zrcátku vidím,ale ve dvou . Ale zas to není neřešitelný problém. Do budoucna přijde na výměnu. Toť můj zas nový poznatek a zážitek za hefty gpz500s.

monty500 napsal 11.06.16 v 19:58

Zdarec. Jak se vede pane?

Vašina
Vašina napsal 11.06.16 v 11:57 10b.

monty zdarec