Honda VFR 750 (1989)

Stále super motorka.
přeji pohodové jízdy.

Víťan
Víťan napsal 28.02.08 v 10:24

Ahoj. Máš krásnou motku, která má spostu předností a výjímečných dílů s výjímečnou technologii. Také jezdím na rc36. Letos sem dělal větší servis, tak doufám že má VeFeRka si toho bude vážit. VFR je prostě krásná motka, která je velice poslušná, ale když se chce rozlobit, tak to umí také na jedničku. Dej na ni pozor a jezdi opatrně. P.S.- jestli by si měl zájem, tak se kdykoliv ozvi. Projedem se a pokecáme. Spoustu zážitků ti přeje Víťan.

dr.dainese
dr.dainese napsal 04.01.06 v 14:25

Moc pěkné VFRko,měl jsem to samé,ale nechal jsem si udělat černé sedlo-staré bylo vybledlé a diravé a spodek kapotáže-radlici jsem měl v černé,s velkým nápisem Honda a moto vypadala hodně cool.Prodal jsem ji před 4 lety.Určitě budeš spokojen!!

napsal 02.11.05 v 16:08

mazec, komplet v origo stavu, koupil si moc dobře.<br />
Jen bych měl malou prozbu myslíš že bys mohl zapůjčit kryt sedla jen bych si podle něj udělal formu na laminát (na mé ten bobek chybý)

Molab
Molab napsal 02.11.05 v 08:24

Vazim si ji Maximalku nevim, zatim na to nemam moral. Je to moje prvni silna masina po jawce 250 kejvacce.

napsal 01.11.05 v 17:51

Krasna clovece! Vaz si ji

mr.tomas
mr.tomas napsal 31.10.05 v 23:51

vypada nadherne,to se dnes casto nevidi,i kdyz ja mam nahace,fakt hezka.kolik ti jede?

Molab
Molab napsal 31.10.05 v 14:16

Mno za pul sta,ale uz jsem do ni musel skorem 20 vrazit. :( gumy, gufera ve vidlich, retezovka.. ale doufam, ze se mi odvdeci dobrou sluzbou

napsal 30.10.05 v 22:43

Zdarec. Moc pěkná. Zakolik si jí koupil.