Minibike Nezařazené (Čína) (2005)

Vlastník Piškot
Vloženo 13.6.2006
Aktualizováno 3.12.2006

Spousta úprav: Výměna čínskejch blátivejch šroubů za českou kvalitu.Pár apgrejdů svářečkou.Výfuk ala MotoGP, zvětšenej karbec, přebroušený lopatky na rotoru zapalování.Přímej filtr z punčoch po babičce....Jinak frčí jak píchlá svině.

Cesty: Okruhy, chodníky, do krámu pro rohlíky...

Další info: *YOSHIROURA CLUB LIBEREC*

Novis46
Novis46 napsal 11.10.09 v 21:55

zdarec, zajímavý výfuk na mini jezdíte někde v bandě ?

ltm_cz
ltm_cz napsal 06.11.06 v 14:57

Hele Kačko, ty jo jaky dite jaky byt ? ja čumim to s Rapidezoisem asi zapomeň

smazany25648
smazany25648 napsal 08.09.06 v 13:48

Čau simpaťáku,vidím že mě bráníš jako lev,díky a brzo zase na víďo. Jo a Rapidézovi ten okruh překazím,neboť potřebuji ještě dostavit chajdu,kopit byt a udělat druhé dítě a chci ,aby byl zdravej a živej. Snad nechci tak moc,c'O'O'O ?

napsal 30.08.06 v 12:16

jo pas to v poho hele ten tvuj vyfuk ma akorad vysoky tocky ne?!! mel jsem ho tam a nic tak jsem sehnali akrapovic ze 125ccm a urizli koncovku a udelali jsme si sirsi kolinko a ted to jede potom jsem trozku nechali dal probrousit valec a jeste jednu malo vecicku a ted to lita!! akorad nevim proc a chtel bych jestli mi poradis koupil jsem si celo hlinikovi packy a kdyz jsem je tam dal tak prvni tyden to brzdilo v poho (stavelo se to na predek a ted to skoro vubc nebrzdi !!)nevis?!! co stim?!! a muzu se zeptat vy jezdite nekde v hale?!! mi litame po letisty!! kola se dost palej nevis kde bych sehlan nejkay poradny gumi?!! ( mi totiz kupujem od peska a ty stojej za hovno) kdyz tak mi prosim odpovedi posli na e-mail dik a tazim cau wosta@seznam.cz

napsal 01.08.06 v 12:34

mam tam Viper moc to nehuči ale je to lepsie ako original,teraz som tam namontoval aj prednu masku so štitkom lebo boj s vetrom som prehraval a aerodynamika je kurva,aj ked nahač vyzera najlepšie nahy,namontoval som monorack GIWI aj ked kufor nemam ale platnu použivam na stan a spacaki