Kawasaki Z 1000 (2014)

Vlastník jamall406
Vloženo 5.8.2014
Aktualizováno 26.12.2014

motorka předčila naše očekavaní vědeli jsme že to bude mazec ale po usednuti a přidaní plynu ani se to neda nazvat nějakym slouvem je to prostě mazec

Motorka koupena od FIRMA:Moto Havrda (Hradec Králové) - Moturku jsme koupili od moto-havrda naprostu suprove jednaní a celkově na nas udelal velky dojem

První dojmy - první dojem je naprosta dokonalost.měli jsme strach že s obchodu ani neodjedem ale jak jsme si sedly tak jsem pak nechtěl ani slezt.do ruky nam padla hned,vše je tam kde ma byt.líby se mi že tam nejsou žadní elektroniční radci a pomahači.je to proste mezi řidičem a motorkou.

Motorku bych doporučil pro - motorka asi pro každyho trožku vyježděnyho motorkaře

Doplňky na motorce - dopnky na moto jsou padaky od RDmoto,tankpad,ukazatel zarazene richlosti

tento stroj jsem si koupily vlastně uplně nahodou.Ve světe motoru byl o ni članek a tak jseme si řekli že se pojedem jenom!!! podívat a z te prohlidky nakonec byly 4hodiny očumovaní a všeho možnyho. a za tyden jsme si pro ni jely.jízda ne naprosto čitelna přesne vím co děla atd.motor krasně jde odspoda díky kratke převodovce se da jet 50km/h na 6ku.brzy až moc jedovaty ale jsou supr.podvozek plně nastavitelnej tovarně je teda dost tvrdej na rozbití cesty to není.ale jinak naprosta euforie

janyer
janyer napsal 21.05.15 v 17:55 10b.

luxusní stroj proto ho mam taky

IRON-MAIDEN-ZXR
IRON-MAIDEN-ZXR napsal 14.10.14 v 07:20

super

havranota
havranota napsal 14.09.14 v 10:56 10b.

Jasných 10

havranota
havranota napsal 14.09.14 v 10:55

Blahopřeji k novému Zedku. Dobrá volba. Tak ať ti to jezdí.

Willik
Willik napsal 16.08.14 v 22:54 10b.

Pěkná parádnice Gipro taky zvažuju - chtěl bych ale k Repsolce menší displejík.