Suzuki GSR 600 (2008)

Vlastník wawro1
Vloženo 21.7.2014
Aktualizováno 29.1.2017

Po 5iatich rokov si konecne plnim sen

Motorka koupena od FIRMA:RV moto (Klabava) - Velka spokojnost, super sluzby a zaruceny stav a km moto, ale bohuzial o to vyssia cena, ale kedze som nemal vela skusenosti tak som hold musel stavit na istotu

První dojmy - Suzuki co mi padla ihned do oka, a musim povedat ze som velmi ani ine moto nezvazoval. Pre mna je tento stroj takmer ideálny.

Doplňky na motorce - Zatial žiadne, ale uvažuejm o prednom plexi

Je to moja prva moto, tak nie je zatial s cim porovnavat, ale spokojnost velka. Mam na nej kit na 25kw, a po par mesiacoch jazdednia musim povedat, ze par konikov navyse by sa asi hodilo.Ked som ju kopoval, tak som myslel, ze pojde dat 35kw, ale hold 2x meraj a raz rez, a k vyhlaskam zakona sa asi nevyjadrujem :D

Update po roku :)

Moto je konecne odblokovana a je to uplne iny stroj.Myslel som si, ze to bude trosku problem ale zvykol som si za 5 minut. Mam pocit, ze sa zlepsil aj celkovy priebeh motoru, ktory taha pekne od spodu. A potom zacina ta prava sranda :)

Perfektne drzi v zakrutach a zatial ma nesklamala :) Jedine co by mi mozno chybalo je asi predny stit, ale bohuzial su vsetky hnusne az nad original suzuki, za ktore chcu nekrestanske peniaze :(

Bauiii
Bauiii napsal 21.07.14 v 16:37