Honda CB 900F Hornet (2002)

Vlastník MuselLukas
Vloženo 14.7.2014
Aktualizováno 7.4.2015

Hornet je snad asi nejhezčí naháč co se dříve vyráběl a ani vedle nových motorek se nemá za co stydět.

Honda CB 600F Hornet: Výkon skoro stejný, ale krouťák je krouťák.
Yamaha FZ6 N: Proti Hornetovi vypadá malá :-)

První dojmy - První jízda na Hornetovi? Když jsem slezl, ruce se mi klepali, adrenalin v krvi, bylo jasný že je to ten pravý stroj. Zatím se vzájemně seznamujeme. Z prvních dojmů můžu říci, že je to skvěle ovladatelná motorka a ostatní se zatím prozkoumá.

Doplňky na motorce - výfuky Mivv X-cone, CNC páčky, zrcátka Koso, padáky, držák topcase Kappa, kufr Kappa K46 NT + plotna Kappa KM5M Monolock širší řidítka s hrazdou, GiPro X-type, gripy Harris Hornet
Plánuju ještě nerez mřížku na chladič, plexi štítek, mini blinkry

Devítistovka Hornet byl můj sen už od dob, kdy jsem na motorce začínal jezdit. Teď už je to splněný sen. Proti GS 500 je to úžasná změna jak na pohodlí, brzdách a hlavně výkonu a krouťáku. Chybí tam jen ten burácející zvuk dvouválce, ale to snad brzy laďáky doženou. Spotřebu moc nehlídám, ale plně naložený ve dvou lidech cestovní rychlostí okolo 110km/h se dá udržet okolo 6ti litrů, což na tak těžkou motorku neni vůbec špatný.

santos
santos napsal 15.07.14 v 01:30

Mas pravdu ze je to jeden z nejhezccich nahacu akorat se honde nepovedlo udelat spickovy svody ktery by nebyli po peti tisicich hnusne cerny a proto jsem sel ke konkurenci tj. suzuki bandit protoze na tom jsem nevidel nikdy zasli svody a na hornetu jsem nevidel nikdy hezky je to sic detail ale je to skoda ta motorka by si je zaslouzila hezci

Phill69
Phill69 napsal 15.07.14 v 00:44 10b.

jo jo... Hornet máš to za 10 bodů. přeju šťastný km.

PidaSimon
PidaSimon napsal 14.07.14 v 22:49 10b.

10b , Luxusní Hornet, tak hlavně opatrně a hodně šťastnejch km