Ducati Monster S2R (2005)

Vlastník Bram-Zephyr
Vloženo 10.5.2014
Aktualizováno 10.5.2014

Monster se pánům od Ducati prostě poved,to je jasný.Nejen,že vypadá skvěle,von i super jezdí!

Moto Guzzi V11: Je pořád moje vysněná,ale rozhodla cena.Navíc monster je asi o polovinu lehčí a tudíž tušim i o dost ovladatelnější.Nic méně její čas ještě přijde(možná).

První dojmy - Tahle kočičanda má svojí hlavu.Jak se jí něco nelíbí,začne se vztekat a vzpouzet.Jezdil sem na malým Zephyru a to byl hodnej kluk,co ten si nechal všechno líbit! Ale už si mě vochočila a de nám to spolu pěkně.Akorát mě furt svádí k lumpárnám.Ještě, že řidiči nejsou lhostejní a vobčas si nějakej protijedoucí zaklepe na čelo a to mě zas vrátí na zem.Na chvíli.

Motor se s váma pod 3tis odmítá bavit.Vibrace jsou značné.Brzdy poněkud vlažné,nicméně neb všichni pějou ody na bremba,tak snad pomůžou nový desky.S těma falešnejma neutrálama je to taky pravda,když ho chytnete při podřazování před zatačkou,tak je to docela dobrodrůžo.Posas mi přijde fajn,jen stupačky jsou takový titěrný.
Jízdu má ráda sportovní,přehazovačky levá-pravá,vysedávat mimo motku,to na ní jde všechno tak nějak přirozeně,za doprovodu užasnýho zvuku dvouválce,4-6tis ot. a jenom řadit.
To by zatím bylo asi tak všechno,mějte se fajn a já jdu jezdit.

babula
babula napsal 28.07.14 v 20:43 10b.

Moc pěkná a ta černá jí sluší.10b