KTM 1190 Adventure (2013)

Vlastník slany1333
Vloženo 5.5.2014
Aktualizováno 11.6.2020

Dlouho jsem hledal nějaké cestovní endurko které by mě vzalo za srdce. Dlouho jsem pokukoval po 990 Adventure R, ale darebáci v KTM vyfrkli nového advíka a já byl v ři*i. Prostě jsem věděl, že tuhle mašinu musím mít. Nezbývalo nic jiného něž chvilku počka

Motorka koupena od FIRMA:Univok (Bozkov) - Celkem dobré, nicméně hodně laxní přístup

První dojmy - Jsem naprosto nadšenej, motor je suprovej a otáčky co se točej v záběhu naprosto dostačujou na pozlobení bubáků a zmrzlinářů. Ještě jsem ji nestihl pořádně projet, ale už teďka vím že jsem udělal moc dobře.

Prostě KTMko, kdo se nesvezl nepochopí.
Jen tak mezi náma, vždy jsem tíhnul k Rakušanům a baworáci mě nik nebrali, netvrdím, že to jsou špatné mašiny i po tom co jsem se na ní svezl je to dobrej stroj ale nic pro mě. Má to každej a to jen proto, že na tom jezdil jeho táta a děda.

Novej advík není jen způsob dopravy jak se dostat z bodu A do bodu B. Advik Vás tam dostane zatraceně rychle a té radosti co Vám dá k tomu jako bunus je super, a to od BMW nedostanete.

Jinak, jsem naprosto nadšenej, motor je suprovej a otáčky co se točej v záběhu naprosto dostačujou na pozlobení bubáků a zmrzlinářů
Víc bych asi dodal až něco najedu, mám 250km a stále zajíždím

Motor, brzdy, podvozek, ovladatelnost, spolujezdec, úložný prostor, spotřeba - všechno v pohodě a bomba. Na spotřebu se moc nekouká, nevím kdo si kupuje motorku aby jezdil za 3l/100km

Sete
Sete napsal 07.05.14 v 22:33 10b.

Dobrá volba
Občas jezdím na Dobříš na té své do práce, tak se tam třeba někdy potkáme

Bruneta
Bruneta napsal 06.05.14 v 21:41