Suzuki GSF 650S Bandit (2007)

Vlastník kubajzik
Vloženo 19.4.2014
Aktualizováno 19.4.2014

Má první motorka pro získání prvních zkušeností.

První dojmy - Po prodeji je už pozdě na první dojmy, ale jinak motorka byla moc velká a těžká pro mne, takže ji již nemám a slouží novému majiteli.

Motorka jako vášeň se pro mne stala hned při první vyjížďce v autoškole a ano je to tak, nikdy dříve jsem na žádné motorce neseděl a netušil vůbec jaké to je

Hned po prvních jízdách v autoškole jsem se začal dívat po motorkách a vybíral jakou si pořídím, všichni mi Suzuki Bandit doporučovali a slyšel jsem jen samé kladné zkušenosti, a proto volba první motorky padla právě na ni.

Musím ale říci, že nevím zda to byla nejlepší volba, jelikož je to hodně těžká potvora a na mne i celkem vysoká. Po zkušenostech z vyjížděk jsem již zjistil, že nejlépe ovládatelná motorka je ve vysokých rychlostech nad 100km/h. a při nízké rychlosti mají řidítka tendenci se "zalamovat".

Zatím se s motorkou snažím sžít a rozhoduji se zda si ji na příští sezónu nechám, či zda ji vyměním za jinou nebo si ji nechám a pořídím k ní případně druhou zcela jiného typu, uvidíme...

UPDATE: Po prodeji a pořízení své druhé motorky musím říci, že to bylo nejlepší rozhodnutí a že Bandit byl pro mne obtížně ovládatelný.