Honda CBR 600F (1999)

Vlastník Solid_cz
Vloženo 6.4.2014
Aktualizováno 28.4.2015

Cerveno modra honda co urcite vykouzli usmev pod helmou ale asi i par poserproužků:D

Motorka koupena od FIRMA:Petr Čech - TMS Power Moto (Zlín) - Napsal jsem předtím pouze pozitivní hodnocení, ale ve výsledku zkušenost dosti rozporuplná. Při prodeji vše v pořádku, ale po dovezení a přihlášení motorky jsem zjistil že motorka nejede tak jak ma. Bylo mi tvrzeno že byla provedena synchonizace karburatoru. Bohužel příruby mezi karburátory a motorem byly absolutne povolene, takze motka vynechávala a nejela jak má. Karburátory se synchronizovali znovu a ted konecne jezdi. Takže všem co si budou u tohoto prodejce kupovat, pořádně motorku projeďte.

Suzuki SV 650S: Ani nevim nejak se mi vic zalibila Honda

První dojmy - Zatím jsem na motocyklu nejel, tak nemužu hodnotit, Jizda s vozejkemna kterem moto bylo prikurtováno byla ale příjemná až na pár useků na dalnici kde byla zvlněná vozovka. :D

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny kdo neměří 190cm a více.

Doplňky na motorce - Nic, vše je originální.

Stroj jsem vybral proto že jsem chtěl nějakou univerzalnější motorku na které se dá cestovat a občas se i svézt. Na Hondu jsem tak nejak vysazeny takze ostatní značky i když taký solidní stroje, neměli šanci v podstatě.

Z jízdy zatím zkušenost není žádná když nepočítam kroužení po place u garáže. Ale motorka je i při manipulaci krásně obratná a lehká. Zvuk je super i když je "jen" standardni vyfuk.

Tak tu je meněí update. Na motorce jsem najel cca 1500km a musím říct že je to miláček. Pořád ještě jsem se nepřerodil z endura na zmrzlinu, ale už je to mnohem lepší než na začátku. Motorka je poslušná a v zatáčkách krásně stabilní. Když chcete trošku poškádlit horní zónu otáček bude vám odměnou slušnej odpich. Není moc vhodná na popojíždění po městě v malých rychlostech. Mimo město je ale jako doma, okresky i dálnice. Jsem zatím moc spokojen.