Honda CBR 600F (2001)

Vlastník Jakub_T.
Vloženo 3.6.2013
Aktualizováno 29.8.2015

Spolehlivá motorka za rozumnou cenu s nadčasovým vzhledem.

První dojmy - Nejdříve jsem jí moc nevěřil, ale časem to opadlo a jezdí naprosto sqjele. Na to že je to silniční motorka je vcelku i pohodlná, ale hlavně, dá se na ní poprcávat po městě a za městem dát kotel a je to šutr ;)

Motorku bych doporučil pro - Začínající jezdci, kteří se nestydí jezdit na 6kile :-D

Doplňky na motorce - Závažíčka do řidítek, Tankvak oxford, plachta, Řetěz se zámkem

Jak jsem psal, nadčasový design, rozumná cena, žádný karbec, ale vstřikování, a relativně silný motor o výkonu 81kW. Nejsem natolik zkušený jezdec, abych tady mohl psát romány o tom jak je super a perfektně bere zatáčky, když nemám zkušenosti s žádnou jinou motorkou o takovým obsahu. Jediný co bych vytkl je, že mi na ni po cca 50km začnou odumírat prsty, ale jak jsem četl tento problem ma na silničkách víc lidí a v podstatě za to tam motorka nemuze.

Lubos92
Lubos92 napsal 18.07.13 v 19:36

Pěkná motorka .

Jakub_T.
Jakub_T. napsal 06.06.13 v 17:57

Barvy jsou moc hezky vymyšlený(Už jsem ji tak koupil), ale hůř udělaný. Barva na nádrži je měkká tak že když se o ni opřu, tak se do ni vytiskne bunda . Snad půjde přes zimu na přestřik, ale image nechám.

Devil007
Devil007 napsal 06.06.13 v 08:30 10b.

pěkné barvy