Triumph Speed Triple (2002)

Vlastník honzaus
Vloženo 17.4.2013
Aktualizováno 28.4.2013

hravá motorka pro radost s nevšední tváří

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes (Bylany) - Ještě musím doplnit, že zkušenost s MOTOBIKES je super!!! Chlapy tam drží slovo!!!

První dojmy - První dojmy jsou pozitivní. Výborný motor s parádním krouťákem již od malých otáček, který se nechá ochotně vytáčet až do maxima. Průjezdy zatáčkami jsou zážitkem, ochotně se pokládá no prostě paráda. Není to sice už žádný mladík, ale design má pořád velmi neotřelý. Zatím mi přináší jen samou radost.

Velmi mě překvapil motor. Jde krásně od spodu a bez vibrací, ochotně se vytáčí a má super zátah. Je to můj subjektivní pohled, ale v minulosti jsem ujel něco přes 30000 km s BMW R 1200GS a musím říct, že SPEED má daleko příjemnější motor. Krásně se vodí do zatáček, dobře poslouchá řízení. Ujel jsem 6000 km a zatím bez závad. Doplněno o tankbag GIVI, top case GIVI, postranní brašny a laděný výfuk.

oioi01
oioi01 napsal 21.04.14 v 18:11

krásná...

nepřemýšlíš o prodeji?

nebrzdit
nebrzdit napsal 27.11.13 v 22:13 10b.

Martyp
Martyp napsal 06.08.13 v 09:49

Jak jsem psal už "vedle", i modrá mu sluší!Navíce tenhle laťák pod zadní stupkou k tý motorce tak nějak patří, a vypadá parádně...
Na to měli vždycky mistři z Hinckley čuch, stejně jako 3-1 Arrow na ST 1050.. :)
Tak hodně sokojenejch kiláků!

DanGott
DanGott napsal 19.06.13 v 14:27 10b.

Krásný kousek

Cigin
Cigin napsal 30.04.13 v 18:43 10b.

Jo jo, souhlas, parádní mašinka a na stáří tu vůbec nezáleží Je s ní dost zábavy, občas mi bolí ruce když s ní chci držet tempo (přes 200)