Suzuki GSX-R 750 (2008)

Vlastník j.r.ewuing
Vloženo 6.2.2013
Aktualizováno 6.2.2013

po Honde CBR954RR Fireblade som chcel prejst na nieco novsie a ostrejsie a zvolil som Suzuki GSX-R750 K8

Motorka koupena od dovoz z Rakuska - zjednala sa cena a obaja sme boli spokojny

Honda CBR 1000RR Fireblade: po 954RR som chcel zmenit znacku :-D

První dojmy - Dizajnovo velmi podarena motorka,super farebna kombinacia lesklej ciernej a matnej sivej,lahucka ako GSX-R600,no s vykonom 150koni.Posed mi pripada,ako keby ho ju robili na mna a ukazovatel zaradenej rychlosti s tlmicom riadenia v serii su len pridanou hodnotou

Motorku bych doporučil pro - Kazdemu,kto hlada vykon litra,no vahu 600vky

Doplňky na motorce - Pancierove hadice,brzdova pumpa z GSX-R1000K9,padaky,TiTax packy,zatmavene smerovky

Motorku som kupil v Rakusku od sukromnika s 2 klucmi,manualom a servisnou knizkou.Mala najazdenych lahko cez 19000km a par sramov od pouzivania,ktore sa u jazdenky daju ocakavat,no po prelesteni sa skoro vsetky stratili.GSX-R mi padla do ruky ako stara znama,vykon 110.3kW je na nase cesty uplne postacujuci a vaha 600vky je len dalsim plusom.Prepinanie palivovych map /A,B,C/ je sice zaujimavou myslienkou,no nikdy som ho nevyuzil a jazdil som len na Acku V serii montovany elektronicky tlmic riadenia v spojeni s dobrym podvozkom a pneu Bridgestone Battlax BT016 Pro drzi motorku ako pribitu na cestu,no kde je vola,tam je cesta a wheelie tiez nie je problemom.Suzuki bola oproti 954RR vyraznym posunom vpred,no sklamala ma ucinnost brzd,ktora sa po montazi pancierovych brzdovych hadic,novych platniciek a pumpy z GSX-R1000 K9 sice zlepsila,no nedosahovala kvalitu brzd na Honde

j.r.ewuing
j.r.ewuing napsal 06.02.13 v 18:40

Dakujem,tvoj koment je dokazom,ze si nevymyslam

cebeer
cebeer napsal 06.02.13 v 12:06 10b.

Souhlasím se vším, co jsi napsal. Jen dodávám, že na K10 problémy s brzdami nepociťuji, ale faktem je, že je nepoužívám nadoraz, tak nechci tvrdit, že nemáš pravdu.