Kawasaki Ninja 250R (2009)

Vlastník Ales.B.
Vloženo 3.11.2012
Aktualizováno 29.5.2019

Nástupkyně CBR 125R. Výborně se ovládá a jako druhý stupeň mi naprosto vyhovuje.

Motorka koupena od FIRMA:Aleš Altman - Altmanmoto (Hradečno - Slušné a rychlé jednání. Motorka dovezena až domů, všechny papíry připravené, jen zaplatit a podepsat.

První dojmy - Naprosto parádní, lehká motorka, která se za jízdy ovládá stejně snadno jako moje bývalá dváca. Manévrování na místě je trochu horší, ale nic, s čím by se nedalo poradit. Navíc v mojí oblíbené barvě.

Doplňky na motorce - Motorka je ve stavu, jak vyjela z fabriky.

Ninju 250R jsem si vybral jako mezikrok mezi dvácou CBR a něčím vyšším, kde ještě nemám jasno. Na dváce jsem najel zhruba 8.000 km, ale pořád si nemyslím, že bych byl nějak vyježděný, takže proto tahle dvěpade ze stáje zelených.

Dneska (12.11.2012) počasí sice nebylo úplně ideální, ale prostě jsem neodolal a první projížďku jsem se rozhodl uskutečnit ještě letos. Zrychlení oproti dváce nesrovnatelné, 100 km/h dosahuje úplně v pohodě (u 125ky to při mých 100 kg nebylo samozřejmostí) a ovládá se mi dobře. Na moc jsem si ale na navlhlé studené silnici netroufl.

27.4.2013: Tak, najeto nějakých 600 km. Stavíme se k strachu čelem a zmenšujeme poserproužek (pořád má asi 2 cm). Motorka je výborná na kličkování mezi kanály ve městě, jde to neskutečně jednoduše. Mám za sebou i krátkou jízdu se spolujezdcem a na to tahle motorka opravdu stavěná není. Požitek z jízdy nula.

rybíz5
rybíz5 napsal 02.07.15 v 20:32 10b.

Pěkná Kawička,10B