Suzuki GS 125 ES (1998)

Vlastník fichtlrider
Vloženo 17.7.2012
Aktualizováno 28.9.2013

Super mašina na záčátky i na pokračování která málo žere a dobře jede

První dojmy - tichý chod

28.9.2013 Prodaná do dobrách rukou ať novému majiteli slouží tak jako sloužila mě

Neni to GS 125 ES je to GS 125 S ale je to uplně stejný jako ES jen jsou malý rozdíly v elektrice (větší kapacita baterky,silnější žárovky).
Super mašina do začátků která žere něco mezi 2,8l a 3,5l/100Km,jede max.kolem stovky a neni těžká (116Kg).Má pár docela pěknejch vychytávek který se docela hoděj jako napřiklad ukazatel zařazenejch kvaltů,vzadu schránku na lekárničku nebo pojistku u bočního stojanu abyste ho někde neurvali.Výkon má 8,7Kw což bohatě stačí jak do města tak na vejlety mimo město.Vzhledově je podle mě daleko hezčí než Suzuki GN125 se kterou má stejnej motor.Je to mašina kterejch tady v čechách moc neni takže je to taková trochu raritka.

Přišel jsem k ní docela náhodou.Po získání řidičáku (A1) jsem sice už doma měl ČZ 125 s papírama a fechtla s papírama ale říkal jsem si že by to chtělo i něco moderního na poprdávání po městě a na občasný výlety ven.Něco co málo žere, má blinkry abych na pražskejch křižovatkách nemusel šermovat rukama jak magor a taky abych měl doma nějakej čtyřtakt.Projížděl jsem inzeráty a koukal co kde je.Nacházel jsem pěkný motorky některý levný některý drahý ale furt to nebylo ono.Já chěl klasickej cesťáček kterej neni moc velkej ani moc malej.Docela dost jsem koukal po Suzuki GN125 ale připadalo mi to trochu jako takovej bastl mezi chopperem a retro-motorkou.Pak se mi podařilo najít jednu GS 125 S v červený barvě ale byla dost drahá a daleko od Krňan i od Prahy a v červený barvě to taky nebylo nic moc.Pak jsem našel jednu GS125 S v černý která měla málo najeto,přijatelnou cenu a nebyla daleko.Tak jsem na ní zavolal a druhej den večer jsme se jeli s tátou podivat.Pán co nám jí prodával byl milej a bylo vidět že tomu rozumí.Všechno mi ukázal jak se co zapíná a k čemu co slouží.Pak následovala zkušební jízda ze který jsem byl vedle ještě tejden.Oproti fichtlu nebo číze to byl velikej rozdíl.Všude tuna kontrolek a všechno přesný jak švýcarský hodinky.Tak jsme si plácli,sepsali kupní smlouvu a já jsem si jí odvezl domů.

kozel.ka
kozel.ka napsal 21.08.12 v 11:13

Parádní kousek, škoda, že jsem neměl takové štěstí jako ty Samozřejmě dávám 10 béček

fichtlrider

fichtlrider napsal 18.07.12 v 11:45

díky díky určitě bude

Kafi
Kafi napsal 18.07.12 v 10:42

Paráda kámo, ať tito jezdí tak jako Jawka