Kawasaki ZR 7 (2001)

Vlastník pájin1966
Vloženo 17.12.2011
Aktualizováno 30.12.2023

Kawasaki ZR-7S stříbrná metalíza bez úprav,se zadním nosičem a zadním kufrem. Najeto asi 27000. Pneu Conti Road Attack. Olej Motul 5100 10w40.

První dojmy - Oproti předešlé Yamaze XJ600 převážně pozitivní. Samozřejmě se projevuje vyšší váha, ale pouze při manipulaci. Jinak asi splňovala očekávání. Nevím co uvézt jako první dojmy více, je potřeba s motorkou něco najezdit, aby se mohl člověk více rozepsat.

Motorku jsem koupil v srpnu 2011,zatím jsem najel asi jen 1000 km. V porovnání s Yamahou XJ 600,je znát větší váha. Zátah se mě zdá slušný,ale brzdy by mohli být lepší nebo jsem si ještě nezvykl. Také mě chybí 6ka,ale s tím se musím poprat. O spotřebě jsem četl,že borci jezdí za 5l,což obdivuji,zatím se mě to nepodařilo. Možná jezdí do 80 a točí motor do 3000,styl jízdy má zřejmě velký vliv.Určitě je 5l příjemných a obdivuhodných,ale takto těch 76 koníků nevyužitých. To bychom mohli jezdit rovnou na jednoválcové 125ccm,ta taky umí 100. Kvůli spotřebě si motorku určitě nepořizujeme a myslím si,že u ZR7 je optimum a solidní průměr kolem 6l. Dost už o spotřebě. Jízdní posaz se mě jeví pohodlný,stejně tak ovládání stroje.Líbí se mě i budíky,jen palivoměr musí brát člověk s rezervou.Sympatická je 22 litrová nádrž. Zvuk je také příjemný.Vibrace celkem v pohodě.To je zatím asi vše,další postřehy,až přibudou nějaké kilometry.Pokud někdo máte stejný stroj a jste z okolí Trutnova,budu rád,když se ozvete. Zdar Pajin

ChozeZR-7
ChozeZR-7 napsal 20.04.13 v 13:20 10b.

jasná volba :)

Martycok
Martycok napsal 17.01.12 v 19:36

Ahoj vypadá moc pěkně.Ta má je zatím bez problémku jsem spokojen.Zdravím do Trauče.

Vlček
Vlček napsal 25.12.11 v 18:26

vítej mezi nás do řad majitelů ZR-7 .Skvělá volba myslím, že budeš spokojený a přeji spoustu krásných a bezpečných km na cestách 10b