Piaggio Beverly 500 (2003)

Vlastník cubanec
Vloženo 1.7.2011
Aktualizováno 12.6.2016

dalsi muj skutr ktery me bude doprovazet na mych cestach. barva je sedostribrna ma celni plexisklo ktere chrani dobre proti cmelakum a jine podobne haveti ktera se vzdy riti do me helmy. zadni kufr uz ma spolujezdec za zady a muze se o nej oprit

První dojmy - skutr se mi libil hned po prvni projizdce motoricky ale ne vzhledove. pak jsem nakonec po nejake dobe zjistil ze se mi libi i jeho vzhled :)

Motorku bych doporučil pro - na jezdeni po mestech a nebo na dojizdeni do prace a na delsi cesty

Doplňky na motorce - predni nejvetsi plexi od GIVI a original zadni kufr v barve stroje

muj druhy stroj a opet skutr. tentokrat jsem zvolil silnejsi kousek. zbytek dopisu az se poradne projedu a otestuju.

22.8.2011 - jezdeni je vpohode, pohodlne sezeni a akcelerace super, diky prednimu stitu na me vubec nefouka takze nemusim mit ani rukavice. akorat budu muset poladit predni vidlici, protoze se me zda ze se to nejak rozklepe kdyz se jede po nerovne silnici. spotreba 4,7l cca (na nadrz najedu 260km a vic)