Yamaha XS 400 (1978)

Vlastník PanDeRass1
Vloženo 14.5.2011
Aktualizováno 9.3.2017

Bohužel neni originál, ale zvuk má dokonalej...

První dojmy - Padla do ruky hned, zvuk motoru chytil uši a bylo rozhodnuto. Vibruje, ale jede hezky..

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníka je těžká a má málo výkonu na předjížení, čili dnes už asi nikomu, já jsme za ní nicméně rád, je to fajn kousek historie

Doplňky na motorce - Samodomo plotna pod kufr, palubku jsem rozsvítil ledkama, ale jinak je vše původní.

Moto je na svuj věk velmi spolehlivá a má výborný zvuk. Celkem příjemný průběh točivého momentu a je na ní i celkem příjemné svezení. Ačkoli pochopitelně trošku vibruje. Je to zřejmě Japonská kopie Jawy 350/634, rozměrově a rámem - což jsem někde četl
Bohužel na to ten přede mnou napasoval vysoká řidítka a dlouhý lanka a podobný, čili přestavět to zpět, by bylo víc práce než užitku. Vysoká řídítka jsou na pohodu, ale když chce člověk z toho stařečka trochu sportu v zatáčce, tak trochu překážejí - což je jasné. Motorka sama umí oba režimy jízdy.

PanDeRass1 napsal 12.03.17 v 21:37

Tohle neni saskarna. To spis ty vase stroje jsou :D

Bundes
Bundes napsal 11.03.17 v 13:09 1b.

Co je to za šaškárnu?

PanDeRass1 napsal 09.03.17 v 17:45

Kufr je tam aktuálně jiný - tento nevydržel vibrace

PanDeRass1 napsal 05.03.17 v 23:37

Rozhodl jsem se - nic prodávat nebudu

PanDeRass1 napsal 03.03.17 v 19:10

... také se s destičkami měnil olejový filtr a olej - v loni před STK, kterou jsem poctivě dal. Mam takovou STK, kterou ostatní nenávidí, protože jsou tam pečliví a ne vše projde, já se ale nechci zabít a tak jezdim tam, protože vim, že když to projde, je to pravděpodobně v pořádku.