Suzuki M 800 Intruder (2005)

Vlastník Cafetony
Vloženo 3.1.2011
Aktualizováno 16.4.2012

Jako malý kluk jsem postával u silnice a sledoval jak se kolem mě prohání ty nádherný stroje. Přišel čas, je to tady, dozrál jsem a sen se stal skutečností. Jsem připravenej motivovat ty malé kluky co stojí u silnice a sní si svůj sen.

Zdravím Vás motorkáři, má nová rodino. Mám vetřelce od 3.1.2011 a zkušenosti budu teprve sbírat. Chtělo by to objednat pěkné počasí ať už můžeme vyrazit na projíždku. Mám z vetřelce opravdu respekt, ale já ho jistě zkrotím.
Je to opravdu vyjímečný kousek.
Doplňky: KN filtr, Power commander dynojet, Výfuky a svody SilverTail, širší řídítka a rukojeti, zrcátka a víčko brzdové kapaliny Live to ride-Ride to live, sedlo Sedlman, opěrka spolujezdce, držák kufrů KRAUSER, přepákování, chrom.kryt kardan. hřídele.
Je sobota 8.1.2011 a vyrážím do Vídně navštívit obchodní motorkářské centrum LOUISE.
Kontroluji stav kreditní karty a nákup začíná profi kvalitním oblečením a luxusníma koněma. Chci jezdit nejen bezpečně, ale i dobře vypadat, co si budeme vykládat. I vzhled jezdce na motu evokuje a motivuje.Když už jsem v tom nákupním rauši, nákup pokračuje Originálními kufry fa.KRAUSER o objemu 2x42litrů, a aby to nestačilo nákup zakončuji pěkným tonovaným plexi.
Stav mého konta?...ubohé, ovšem nelituji toho.
Tak zatím čus a brzy na cestách...

20.01.2011
Zdravím a představuji vám mého vetřelce v novém kabátě

toša.
toša. napsal 14.04.12 v 23:37

super introš jasných 10b čus

Ďury1
Ďury1 napsal 29.03.12 v 23:24

pěkná mašina :) dle představ majitele a tak to má být, každej si uděláme motorku tak aby se líbila hlavně nám taky to tak řešim. máš ji opravdu moc pěkně vymazlenou

dogina
dogina napsal 18.03.12 v 21:53

parádní mašina krásně napsané info o motorce ať dělá jen samou radost

Gustofer
Gustofer napsal 15.02.12 v 12:35

Krásná mašina,až budu na ni mit, tak si jí taky koupim.

Gustofer
Gustofer napsal 15.02.12 v 12:35

Krásná mašina,až budu na ni mit, tak si jí taky koupim.