Suzuki DL 650 V-Strom (2005)

Vlastník Michal86
Vloženo 25.4.2010
Aktualizováno 25.4.2012

Nová kráska do garáže. Mám ji krátce, ale už jsme spolu ujeli cca 500 km a zatím absolutní spokojenost.

Vstroma jsem koupil s 18tis. km najeto. Tutíž by se dalo říct, že motor je teprve lehce zajetý. Vyrobený je v roce 2005. Chtěl jsem stroj již s nějakým tím příslušenstvím. Povedlo se a Vstrom je již nyní osazen padáky, top kufrem a vyhřívanými hefty.
Zpočátku jsem měl obavy, zda bude podvozek stejně dobrý jako u Fazera. Byl jsem ale mile překvapen hned prvním zatáčce, jak se motorka mrštně vede. Véčkový motor je slušně naladěn a jezdci, který hledá dobrodružství, určitě postačí. Nehledal jsem po Fazerovi sportovní bike, naše silnice jsou rok od roku horší a Vstrom splňuje všechna moje očekávání a dokáže si poradit i s nekvalitním povrchem, který u nás potkáte na každém rohu - bohužel. Pokud nevyhledáváte koňmi nabušený motor a rádi se projedete po šotolině, Vstrom určitě naplní Vaše přání stejně tak jako moje.

Pechin1
Pechin1 napsal 20.02.12 v 21:23

Krásnej stroj tak ať ti i nadále slouží,přeji mnoho šťastných kilometrů v nové sezóně 2012
Za 10bodů

istonbike
istonbike napsal 10.07.11 v 09:53

Jo není nad Vé-dvoubuch a ten laďák je fakt parádní 10b a parádní kilometry v sedle

TRA
TRA napsal 05.08.10 v 13:05

Pěkná motorka a dobrá volba. Ten laďák ji sluší