Honda XL 700V Transalp (2008)

Vlastník Frank1
Vloženo 6.4.2009
Aktualizováno 12.8.2010

Najazdené 19 874 km (zatiaľ) prvý majiteľ,
ABS vo výbave -zatiaľ som nepotreboval a verím, že ani nebudem. originál kufre 3x, centrálny stojan, padací rám Givi, spací vak Honda Transalp, Stan pre dve osoby Honda Transalp vo výbave

Skvelá ovládateľnosť, jazdné vlastnosti, pohodlný posed. Jediné čo budem do budúcnosti riešiť je možno vyššie plexi a možno vyhrievané rúčky. Výborný univerzálny stroj na ktorý som si veľmi rýchlo zvykol Respektíve som si nemusel zvykať. Veľmi prirodzený posed a všetko po ruke. Výkon skvele postačuje. Maximálka 187 km/hod (skúšané na diaľnici). Výborný stroj na výlety jedného jazdca aj vo dvojici. Motor sa chová veľmi kultivovane a kľudne. Pokiaľ mu však pridáš okamžite akceleruje a ide do sily. V teréne ľahko ovládateľný a spoľahlivý (teda verím že bude)

Jazdím cestu, ale rád vybehnem aj mimo. Cca 30 % som mimo cesty. Zhodím kufre, jazdím na ľahko a púšťam sa aj neznámou cestičkou. Často sa otáčam pred tabuľou tanap(Tatranský národný park... rešpektujem živočíchy zvieratká a ich súkromie. )

Skúsil som si aj jazdu plne naložený to je ja (75 kg, 3 x kufre plné a spolujazdec 88 kg) Bolo to cítiť na výkone, ale v pohode zvládal Transalp túto jazdu. Zvykať som si musel viac ja. Iné ťažisko, zmenená akcelerácia a podstatne vyššia váha. V pohode by som sa vybral takto aj na dovolenku. NA dialnici som trochu pridal, aby som videl čo to zvládne . Pri 160 km/h som sa uspokojil a môžem napísať výkon postačujúci.

Hopi
Hopi napsal 18.02.11 v 22:20

Transalpik ... uz jsem se nani taky svezl a musim rict, ze ma neco do sebe.Takovej Univerzalni vojak, muzes ji vzit vsude a nezklame. 10b. na oplatku

Drahoš
Drahoš napsal 30.04.10 v 13:28

Ahoj Franku, dostal jsem se k tomu až teď. Díky za odkaz a za článek. Určitě do toho půjdu co nejdřív. Pak ti pošlu foto.

cimflik
cimflik napsal 16.01.10 v 13:11

Fakt krasavice a s tou výbavou obzvlášť 10b Cimflik.

Adry
Adry napsal 16.11.09 v 09:45

Krásnej alpík a ještě krásnější Slovenská příroda tak at se ti vše daří dávám 10B

-LOTR-
-LOTR- napsal 14.06.09 v 10:22

super čítání, bezva stroj... věřím...