Yamaha YZF-R1 (2003)

Vlastník Maunik
Vloženo 9.9.2008
Aktualizováno 22.9.2011

Yamaha YZF-R1 r.v 03 - Prodaná s těžkým srdcem :(,bude ale fungl nová R1 r.v. 2011 :))),Těším se

Když jsem jí koupil,byla v totálně seriové výbavě,najeto 8,5tis KM,modrá metal,klasika vysavač vyfuk,prostě soc :))

Koupil jsem jen ladak Viper (SK),docela pohoda.

Po nějakém čase,jsem koupil z důvodu odlišení kapoty replika fiat :)

Fotky z poslední projíždky :(( dne 7.12.2008.

Zatím jsem na ní najel 11tis km a zatím v poho .

Trochu vylepšená podle mě,nějak tak jsem ji vždy chtěl...
Byla to fuška,ji mít takhle,ale těd se mi líbí...a komu ne,at si na... :)

Dokoupené zavodní páčky,foto dodám

Takže z 8,5tis km najeto když jsem ji dovezl mám sní najeto už 34tis km a zatím v super stavu :))
Pro rok 2011 mám už nějaké nainstalované vylepšení : Nový titan ladák akrapovič,panceř hadice od pp tuningu,karbon blatníček,přepákování ARP,KN filtr,tlumič řízeni ohlins,nová řetozovka did,ukazatel rychlosti GIpro a po 3 letech ježdění na pneu michelin pilot power 2ct (jinak super gumy) jsem koupil novinky pirelli diablo roso corsa a zpátky jsem přešel k profilu pneu na 55,uvidím jaké budou :)),jelikož příští rok bude okruh.Ještě řeším powercomander,ale jěště zjištuji co a jak.
jinak R1 je srdcovka,ani bych neměnil !

Takže kombinace ladaku akrap a kn filtru uplně pohoda,žádne střílení ani vykonové propady,bál jsem se toho a super :))

Instalace ukazatele kvaltu GIpro uplně brnkačka,žádné pájení a bastlení,práce na 15min a funguje fakt super,můžu vřele doporučit.

Pneumatiky diablo roso corsa se zatím jeví jako velice dobrá volba,dny od 5.unora do dneška 8.2 jsem jezdil,silnice studená a i slušně seděli :)

7.4. navštíven okruh v Mostě,50min na pirelli diablo roso corsa bylo v poho,gumy můžu jen doporučit.Jen dost mizí,ale o tom to je :)

Moto dne 13.6. prodaná,už je ale v jednání fungl nová R1 2011 :)))

Maunik

drzej napsal 14.06.10 v 17:26

ty barvy 10b

vale46rossi
vale46rossi napsal 13.05.10 v 08:18

nádhera!!!moc chválim a přeju hodně kiláků