Cagiva Planet 125 (2000)

Vlastník Bloodar
Vloženo 25.8.2008
Aktualizováno 27.5.2010

prfektní motorka na naučení...potom to chce silnější...

Cagiva Planet byla moje první motorka vůbec, měl jsem ji zhruba rok, takže jsem s ní něco málo zažil. Když jsem si ji kupoval, tak jsem nevěděl ani kapku o motorkách. První dojem byl hrozně vyklepanej neuměl jsem se s ní ani vůbec rozjet, ale asi tak na čtvrtý pokus se povedlo a už jsem jen jezdil. Z prvu jsem neměl řidičák tam jsem jezdíval jen po vesničkách v okolí chalupy. Potom co jsem si udělal papíry, tak se jsem začal cestoval bezmyšlenkovitě "kamkoliv". Ale po čase mě omrzela kvůli nedostatečné maximálce 110km/h, už mi vadilo jak neustále zpomaluje do kopce, nebo jak mě auta předjížděla, tak jsem se snažil udělat cokoliv pro to, abych ji otevřel a tím zvýšil maximálku, ale čekalo mě zklamání, kdy mě v servise řekli, že otevření by mě stálo 20000Kč nebo levněji koupě nového motoru, ale ani na to jsem neměl, tak jsem se ji zbavil.
Planetko je vynikající motorka na naučení, doporučuji všem začátečníkům, nikde mě nikdy nenechala. Je to jednoválec dvoutakt, takže na 125ku dost žívá a k tomu ještě v zadu má 150tku gumu, která perfektně drží do zatáček a dělá i dojem silnějšího motocyklu.
moje začátky... www.youtube.com/watch
fotoprezentace...www.youtube.com/watch

Fillipus
Fillipus napsal 30.09.14 v 21:57

Ahoj takze maximlka bez jake koliv upravy je ted 110km/h
Chci si tuto krasku taky koupit ted mam skutr vespu et2 50 a chtel bych uz normalni motorku takze tuhle doporucujes ? :)

Panker
Panker napsal 08.03.10 v 17:33

planeta máš pěkného ale ten popis k němu se mi nelíbí Já dám na odpich RS i Mito (2006) i maximálka je přes stopade. Sice to fouká ale je:):)

Cauris
Cauris napsal 25.02.09 v 00:20

moc pěkná at slouží 10b

ptaak
ptaak napsal 08.11.08 v 12:00

pekna tak samy stastny km

Slezi
Slezi napsal 29.09.08 v 21:34

moc pekna taky jsem ju chtel ale Varan to prebyl