Ducati Monster 1000 (2004)

Vlastník mrca
Vloženo 3.5.2008
Aktualizováno 18.11.2022

DucatiM1000S, titan termignoni, spojka duc performance, tlumič řízení duc prformance, KN filtr, větší spojkový válec - konečně bez křečí v levé ruce , Svíčky denso IXU 24 iridium , zadní diodové světlo - konečně nerujnují prasklé žárovky

První dojmy - Jen ty nejlepší ... avšak jak pro koho. Kdo by čekal naprosto hodnej, uhlazenej stroj, byl by asi zklamanej. Tenhle bike si chce prostě hrát. Neříkám, že se nedá jezdit klobouko vajíčkovou pohodu ... dá ... ale není to ono. Nejlépe plynule tahat za opratě, držet ho u koulí a bavit se v zatáčkách ... neříkám jezdit hranu, ale prostě aktivně...

Chcete se jen tak projíždět, chcete si zasportovat, chcete si zablbnout a nebo jenom poslouchat melodii stacato ... pořiďte si Ducati Monster 1000

Moto pro toho, kdo již ví co chce

Delta
Delta napsal 15.04.10 v 11:10

nejhezčí barvy Senna edition! 10b

mrca
mrca napsal 08.02.09 v 18:27

Momentálně jezdím Conti Road Attac. Zatím spokojenost, ale supercorsa je asi nepřekonatelná

Evinka-Duc
Evinka-Duc napsal 30.10.08 v 10:58

krásnej Monstřík ...s touhle oranžovou byla moje první varianta, kterou jsem chtěla, nakonec mám hlavně tu Ducati, což bylo nejhlavnější a s červenou pořádně spokojená . Jinak krátkou zimu přeju a krásnou novou motosezonu 2009

markrat
markrat napsal 18.09.08 v 20:59

Pěkný mazlík

DucatiSSJirka
DucatiSSJirka napsal 28.05.08 v 20:10

Pěknej kousek ,jak pak se jezdí na Supercorsách?