Yamaha FZ6 Fazer (2004)

Vlastník Břeťabřeh
Vloženo 28.8.2023
Aktualizováno 28.8.2023

Super volba. Nebyl jsem si jistý po těch letech bez motorky, jestli ji zvládnu, ale šlo to. Modroočka...

Motorka koupena od TS Moto Slušovice

První dojmy - Úžasná na cestování. První jízda byla po splacení celé ceny, Zrovinka krásně pršelo a na holce byly nové gumy. Takže jsem si doma řekl, že když jsem zmákl tohle, tak to spolu dáme.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná pro magora jako já, který se kochá a z toho zatáhne za heft a dá tachometrových 250km/hod.

Doplňky na motorce - První byly padáky, potom gripy, kufr, tašky, tankvak a úplně nejdřív přešité sedlo z Mohelna. To se to na něm sedělo.

Najeli jsme spolu přes šedesát tisíc km, hned druhý rok po koupi jsme byli i se ženou v Benátkách, projeli jsme spolu s bandou spoustu krásných míst ať u nás nebo v zahraničí (Slovensko, Polsko, Rakousko, Německo, Itálie) Na kochání parádní motorka, lehce ovladatelná, spolehlivá. Prodával jsem v r.2023 a do té doby pouze jeden defekt zadního kola, bohužel na dálnici, hehe. Bez pádu, no, párkrát mi spadla, ale to spíš při manipulaci. Ze zdravotních důvodů musela pryč, bylo to smutné loučení. Měla najeto nějakých 78000km.