Kawasaki ZR 7 (2003)

Vlastník Ra-max77
Vloženo 25.10.2022
Aktualizováno 25.10.2022

Motorka pro srandu i cestování

První dojmy - Oproti předchozímu GPZ 600 jiný posed, výborný zátah od spodu a podvozek

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, co chtějí nenáročný stroj, na kterém můžou klidně vyrazit i dál, nebo se jen tak projíždět okolo komína.

Doplňky na motorce - Výfuk Scorpion, padací rámy, zásuvka pod sedlem, držák kufru a mobilu.

S odstupem času (motorku mám asi 10 let) je podvozek samozřejmě měkčí a ten zátah není tak výborný... :)
Na motorku už jsem si zvykl, celkem dobře ji znám i z technické stránky a pořád mě baví. Procestovali jsem s ní Itálii, Slovinsko, Maďarsko, Rakousko, Chorvatsko a samozřejmě i Česko a Slovensko. Vše ve dvou a dávala to celkem obstojně. Samozřejmě jsou na to lepší stroje, ale mě stačila. Teď už tolik nejezdím, takže na výlet po práci úplně v pohodě. Jinak je spolehlivá, v podstatě jsem se na cestách nesetkal se závadou. Krom údržby a spotřebáku jsem teda nemusel víc dělat.
Brzdy jsou OK, podvozek vyhovuje na klidnější jízdu, jinak je cítit trošku nejistota, předek není možné seřídit, zadek plně stavitelný. Pro spolujezdce je tam místa taky celkem dost, jen při brždění klouže, ale má tam madla, tak ať se snaží...
Na moji výšku ideální stroj, nad 185cm už to musí být celkem opruz.
Vzhledem k charakteru motoru se s ní cestuje opravdu dobře, není potřeba ji nějak přetáčet aby se rozběhla, takže se dá jezdit i vyhlídkovým tempem.

Kali88
Kali88 napsal 25.10.22 v 21:28 10b.

10 za krásnej stav, jinak můžu ze zkušenosti jen a jen souhlasit s textem