BMW F 650 GS (2000)

Vlastník -Tess-
Vloženo 16.1.2021
Aktualizováno 20.12.2023

Svou "Vosu" mám od roku 2016 a už jsme spolu zažili spoustu srandy.

První dojmy - Po koupi jsme zjistili, že předchozí majitel údržbě moc nedal. Musel se tedy udělat menší servis, přední vidle, olej, poštelovat motor... První jízdy byly trochu utrpení, díky mé výšce (čti nížce) jsem měla daleko řídítka, řadící páku i zem. Po menších úpravách už ale bylo vše jak má být a začala tak naše společná cesta, která trvá do dnes.

Motorku bych doporučil pro - Určitě začátečníkům, holkám i menším klukům. S těžším jezdcem nebo ve dvou už není tak hbitá :D

Doplňky na motorce - První co jsem na moto pořídila byly nepostradatelné padací rámy a blastry. Následovaly plastové kufry, které chci ale v budoucnu vyměnit za hliníkové. No a protože jezdím od jara do podzimu a občas mi přeskočí a vytáhnu ji i v zimě, tak jsem nainstalovala i vyhřívané rukojeti.

Láska na první pohled? Ano. Ve svých 24 letech jsem si udělala řidičák aniž bych kdy předtím seděla na motorce. Nyní mám s Vosou najeto přes 70 tisíc km a musím říct, že za tu dobu mě nechala tzv. ve štychu jen jednou. A to když mi prasklo už přestárlé spojkové lanko. Jinak jí stačí jen pravidelná výměna náplní, kterou díky její jednoduchosti zvládám sama. Myslím, že toto je přesně motorka pro menší holky jako já, které chtějí jezdit delší trasy a občas zavítat i do lehčího terénu. Je snadno ovladatelná, i při jejích téměř 200 kilech ji sama zvednu a jak už jsem psala výš, spoustu věcí si na ní také zvládnu udělat.

context
context napsal 22.12.23 v 19:23 10b.

Pěkná mašina přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu

Masér_Praha
Masér_Praha napsal 18.11.23 v 20:56 10b.

Doctoropulos
Doctoropulos napsal 24.09.21 v 20:53 10b.

Velmi dobrá volba,ale to víš sama nejlépe.Tak ať slouží je na ni čas a kolama dolů

spike-cz
spike-cz napsal 19.09.21 v 19:36 10b.

Jezdi a piš. Jde ti to!

marin35
marin35 napsal 23.01.21 v 22:56 10b.

Ať slouží,respekt