Suzuki DL 650 V-Strom (2015)

Vlastník berry_76
Vloženo 23.5.2020
Aktualizováno 26.5.2020

Prostě perfektní společník na delší cestování. Nezáludná a pohodlná motorka a nízkou spotřebou a minimálními provozními náklady.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I) - Vstřícný přístup, ochotný prodavač (i přes nápor zákazníků), super domluva a zařídili komplet přepis. Za mě absolutně bez výhrad.

První dojmy - Vzhledem k tomu, že jsem přecházel z NC750 v automatu, který má podobnou výkonovou charakteristiku, tak na motor a jeho chování jsem si zvykl celkem rychle. NC byla paradoxně těžší, takže ani s váhou není problém, ještě si musím zvyknout na velikost. Přeci jen je to už kus motorky.

Motorku bych doporučil pro - Určitě vhodná pro všechny, kdo chtějí pohodlně cestovat a to i dlouhé trasy. Je to klidná a nezáludná motorka, zvládne ji i začátečník, jen je potřeba počítat s velikostí (ale jsou i mnohem větší motorky).

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, zásuvka 12v + 2xUSB, boční kufry Givi, horní kufr Shad SH48, padací rám Givi, plexi MRA s deflektorem.

Jak se říká, láska na první pohled
Zatím jsem neměl možnost motorku pořádně projet (cesta 200 km z prodejny se nepočítá), tak moc zkušeností nemám. Nicméně pár prvních postřehů: velmi klidná jízda i okolo 150-160km/h, spotřeba cca 4-5 l/100 km (záleží na stylu jízdu, ale dá se udržet i kolem 4 l). Ovladatelnost mi přišla celkem fajn na tak velký stroj, ale ještě si zvykám. Pod sedlem je i nějaký úložný prostor na nějaké drobnosti. Brzdy jsou účinné, ale mají slabší nástup a nejsou nijak ostré. Člověk s tím musí počítat.

Jak budu mít více najeto, určitě přidám další poznatky.

Clint.
Clint. napsal 24.05.20 v 18:03 10b.

Top mašina, dokáže opravdu mnoho, přeji spousty zážitků v sedle