Moto Guzzi V7 Stone (2015)

Vlastník Roland21
Vloženo 20.8.2019
Aktualizováno 20.8.2019

Svoboda, která nejde předat aniž by se na ni někdo neprojel. Je příjemná na ovládání a nebojí se zabrat.

První dojmy - Neuvěřitelně čistá jízda. Nejlepší recenze jednoustopou na youtube. Jako moc nechápu, proč musím psát tři řádky, když video a recenze je neuvěřitelně přesná. Je to cafe racer - komu nepadne hned do ruky by asi neměl jezdit.

Motorku bych doporučil pro - pro všechny, co si nechtějí hrát na rádoby jezdce, ale chtějí jezdit.

Je naprosto špičková co se týče jízdy. Má nádherný design a to ne nějakej rádoby retro. Ona je retro už od 50 let a ne ledajaký, ale opravdový. Můžete na ní dojet do nejbližší hospody jako projet celou zem. Nemusíte se s ní bát. Je taková a krásná. Miluji ji a přiznám se, že jediná další motorka, za kterou bych ji vyměnil jsou caféčka od BMW, která vypadají jako messerschmitt na dvou kolech. Kámo ty jsou vážně krásný. Ale i tak tě mám holka moc rád a prvních 10K byla úplná lahoda. Jen máš debilní výměnu oleje a filtru. Jo a omlouvám se ti za to, že ti nějakej kokot prořízl sedlo jen proto, že jsi. A taky za to, že tě nějakej kokot ukradl a já tě hledal přes půl Prahy a našel. Slibuji, že se to už nebude opakovat. A taky ti budu častěji měnit olej. nenechej mě ve štychu holka. Je to se mnou těžký, ale zase jsi viděla krásný věci.

Capan
Capan napsal 21.08.19 v 16:49

S tými modelovými ročnikmi u motoriek všeobecne majú ludia chaos.
Podla foto by tento mal byť max.2014. Lebo 15-16 už bola generácia ll s ABS,TC,6 kvalt a ešte pár drobností,ale zaujímavý charakter moto to isto neovplyvnilo. Veľa šťastných km.

staroch30
staroch30 napsal 20.08.19 v 22:37 9b.

Ať je jen kolama dolů Škoda, že není více fotek...

spike-cz
spike-cz napsal 20.08.19 v 20:17 10b.

pkKun
pkKun napsal 20.08.19 v 19:23 10b.

Zajímavý popis, proto škoda, že je tak málo fotek