Suzuki GSF 650S Bandit (2006)

Vlastník kulda33
Vloženo 13.5.2019
Aktualizováno 13.5.2019

Černa mladá krasavice,pro někoho ročnik 2006 je stara babka,pro mě to je jak žhavá 18ka :)

Motorka koupena od DoctorZoidberg

První dojmy - Prvni jizda byla cca 25km od prodejce domu,byla to spiše taková seznamovaci jízda,každopadně spokojenost byla,i když foukalo,motorka seděla,což pro mě je priorita při mojí vahové kategorii

Jakmile jsem zaregistroval tento stroj na inzerci a viděl fotky,okamžitě mě zaujal.Pravdou je že kolikrat fotky dost klamou a realita na mistě je poněkud jiná,každopadně druhy den jsem se jel na ni podivat a do hodky jsem na ni fičel domu.Fotky nelhaly,byla krásna i v realu,Majitel mi padl taky hned do oka,rozumný týpek takže i to naznačovalo že by mohlo vše klapnout,Co se týka stavu,bylo vidět že chytla cestovni lišej,ale vše ok.Moto bylo připraveno na sezonu,takže žádna investice ale hlavně bylo vidět že majitel nelil jen benzin,ale taky se staral.Abych nekecal,jedina investice bude výfuk,je tam original,a přeci jenom huči to jak vysavač :)
Jinak najeto zatim cca 250 km a na pohodu,váha mi vyhovuje,je težši než předchozi fazer,což byl i duvod jeho prodeje,motor se nenechá přemlouvat a jede pěkně za plynem,každopadně ještě nebyl čas si projet nějake serpentinky,tak jsem zvědav jak se to bude chovat tam

Čadil
Čadil napsal 14.05.19 v 19:29 10b.

Zub47
Zub47 napsal 13.05.19 v 17:46 10b.

Moc hezká bandaska už se těším až to spolu projedem