Jawa 660 Vintage (2017)

Vlastník RostaB12
Vloženo 31.12.2017
Aktualizováno 22.3.2018

Nejnovější počin od tradičního českého výrobce JAWA.

Motorka koupena od FIRMA:JAWA moto (Brodce)

První dojmy - Vintážka přesně splňuje to co jsem požadoval, tedy rustikální motorka typu DoDo. Naživo je hódně velká a celá plechová, plastu tam moc nenajdete :-)

Motorku bych doporučil pro - pro jawamaniaka který ji odpustí nějakou tu chybičku :-)

- chtěl jsem motorku s "duší" a myslím že ji tato Jawa má
- je taková hezky řečeno neučesaná, rustikální ale o to víc se mě líbí
- je to kus motorky, ale mohla by mít lepší rejd
- na mých japoncích nejde prakticky nic zdokonalovat a vychytávat, tady se mě otevírají netušené možnosti
- bude jich vyrobeno je 60ks

Bařka
Bařka napsal 22.10.18 v 16:38 10b.

Bjorni
Bjorni napsal 20.06.18 v 18:24

Najskor RostaB12: - Tato motorka sa mi paci - rozmyslal by som nad nou, ale nova je mmentalne mimo moj rozpocet a stare nie su (a asi ani nebudu). Co sa tyka dizajnu, tak vsetko ma svoje muchy, na tejto sa mi nepaci chladic - vsetko ostatne je krasne. Mne osobne sa paci 634ka, a toto je dizajnovo trosku podobne. Ma svoje caro a nemozem napisat nic ine, len uzi si ju. Aj tak kamkolvek pojdes, budes stredobodom pozornosti. Ale nie, klamem, nikoho nezauimas, tym stredobodom pozornosti bude tvoja motorka (Nie, prepac, nepoznam ta a nechcem ta urazit, len som chcel poukazat na vynimocnost tej masiny). Kazdopadne zelam vela prijemnych kilometrov.

A teraz elvis78: Preco pises, ze NC700 je pro duchodce a holky? je to fajn motorka, ktora je idealna na bezne vozenie. Nie je to trhac asfaltu, nie je to ziadna divocina, ale je to poctivy a spolahlivy "Dric" - mozes s nou ist kamkolvek a niceho sa nemusis bat. Odvezie ta vsade a nema velke naroky. napapa sa trosku travy pri ceste a ide dalej. Napriklad kedze som pomerne kludny jej prejav vyhovuje (a dizajnovo sa paci vsetkym deckam :) ) Nie je pekne sudit jazdcov podla motorky. Nemyslim si, ze akakolvek motorka je zla, alebo je fajn robit si z nej srandu. Kazda ma svoj fanklub, svoje silne a aj slabe stranky, ale nepisem o nejakej motorke, ze je pro ...

No ale dost bolo toho, teraz sa vratim k jawke: Ta je fakt pekna, hned by som sa zviezol

elvis78
elvis78 napsal 24.03.18 v 08:57 10b.

pěkná motorka na pěkné terásce
a podívejte se co má za super holčičí mašinu pan geodet...honda nc 700, to je pro důchodce a holky. Bude tady psát sprostě? chlapče, zamysli se nad sebou.Sprostá slova si nech pro tvý kámoše.

jawajuras
jawajuras napsal 09.03.18 v 16:55 9b.

Těším se na ni, měla by dorazit 5/18 ve skutečnosti je ještě hezčí než na obrázku Kadaň

krystof-k
krystof-k napsal 27.02.18 v 20:20 10b.

Je prostě super, ta se povedla. Chtěl jsem ji také, ale nebylo dost peněz. Přeji spoustu pěkných kilometrů.