Yamaha XT 225 (1986)

Vlastník Mr.Klon
Vloženo 29.6.2017
Aktualizováno 2.10.2022

Staré klasické a poctivé japonské endurko. U nás se téměř nevyskytuje. Komplet po renovaci.

Motorka koupena od truck (Nové Město nad Metují)

Honda XL 200: Žádná slušná nebyla k mání
Honda XL 185 S: Taky nic normálního na prodej

První dojmy - Je to motorka ještě ze staré japonské školy. Takový KTM Freeride před 30ti lety. XTčko je lehoučká motorka a vyšplhá se všude. Ale dnes už je škoda ji tahat do těžšího terénu. Sem tam ji projedu po louce, ale jinak je mi ji líto.

XT 225 Serow (japonská horská koza). Scháněl jsem nějaké staré japonské endurko pro radost, které si už nechám dosmrti. Koukal sem hlavně po Hondách XL, ale dlouho nebylo nic slušného k mání. XTčko se objevilo na prodej jednoho zimního večera a ještě k tomu to bylo kousek. Hned druhý den jsem ji měl rezervovanou a za týden už doma :) Motorka byla opravdu po kompletní a pečlivé renovaci od předchozího majitele. Tenhle model jsem nikdy předtím neviděl. Poprvé v inzerátu a věděl sem že bude moje. Je to model prodávaný hlavně v Japonsku a USA. Ještě Yamaha dělala podobný "ostřejší" model TTR 225. U nás a v okolí téměř vůbec nejsou. Myslím, že u nás bude už jenom 1 kousek a ten má člověk, od kterého jsem kupoval svoje XT. Měl 2 stejné. Akorát ta druhá už je bez papírů. Ještě musím příští zimu nechat vyrobit repliku originálních polepů, protože ty už se samozřejmě koupit nedají.

callowsick
callowsick napsal 03.10.22 v 14:19 10b.

Krása

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 06.07.17 v 16:30 10b.

Naozaj paradicka

alexander
alexander napsal 06.07.17 v 05:34 10b.

nádhera

Barney
Barney napsal 30.06.17 v 08:50 10b.

Nádhera, parádička

chevyr
chevyr napsal 30.06.17 v 07:30 10b.

Náádhera jasných 10, ať slouží