Honda CRF1000L Africa Twin (2017)

Vlastník Ivanko
Vloženo 22.5.2017
Aktualizováno 22.10.2023

Vysoce návykové zboží, člověk z ní nechce ani sesednout. A k tomu všemu je ještě i krásná.

Motorka koupena od FIRMA:Autoelegance Brno (Brno-Řečkovice)

Ducati Multistrada 950: důvod neuveden

První dojmy - Když jsem ji uviděl poprvé naživo, věděl jsem, že ji jednou budu mít. Teď se mi sen splnil a ač panovala trochu obava z přestupu z naháče na enduro, tak ta se běhěm prvních desítek kilometrů zcela rozplynula a jsem rád, za tuto změnu.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, kteří opravdu hodně jezdí a rádi objevují nové místa a nepotřebují k tomu jen krásný rovný asfalt.

Doplňky na motorce - Ihned v salonu jsem si nechal namontovat padáky, kufry, vyhřívané hefty, zásuvku, přídavné světla, vyšší plexi a centrální stojan. Zatím mě nenapadlo nic víc, co by bylo třeba. Zcela výjimečně zde není třeba ihned měnit sériové prvky jako třeba blinkry, výfuk a držák SPZ, které jsem měnil skoro vždy u nahatých předchůdců. Nyní už nově výfuk Remus, přece jen tomu originál něco chybělo. Ochranné kryty blasteru Hepco&Becker, kryt světla Touratech, zvýšení riditek Touratech.
Přes zimu trošku prezbrojeno. Originál padák a boční kufry našli nového majitele a já šel do trošku víc off úprav. Nový padák vč.spodku Givi, nosiče kufrů a toolbox Givi, stupacky SW Motech, kryt nadrzky Touratech, rozšíření stojanku Hepco&Becker a boční brašny Wolfman luggage.

Mám ji teprve týden, takže se stále ještě seznamujeme, ale prvních 1100km je za námi a musím říct, že zatím děsná pecka. Zátah motoru od spodu je neskutečný a to ji musím zatím šetřit. Finální výkon není až tak tak závratný, ale proto jsem si ji nepořizoval. Na tento typ stroje je max.dostačující. Fascinující jsou jízdní vlastnosti, na svoji velikost je neuvěřitelně ovladatelná, do zatáček se překlápí skoro sama (někde mám pocit, že jedu na kole s jakou lehkostí se sní dá manévrovat). V terénu jsme zatím moc nepojezdili, přeci jen je třeba ji prvně zajet a k tomu není terén úplně vhodný. Ale už se na to neskutečně těším. Jakmile to bude za námi doplním další info.

LuigiCB1300
LuigiCB1300 napsal 25.12.18 v 21:37 10b.

AfricaTwinL2
AfricaTwinL2 napsal 26.04.18 v 10:47 10b.

ať dělá jen radost!

dedek7610
dedek7610 napsal 29.05.17 v 19:13 7b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 24.05.17 v 23:18 10b.

Tazdevil
Tazdevil napsal 23.05.17 v 14:35 10b.