Suzuki DL 650 V-Strom (2010)

Vlastník barny306
Vloženo 8.5.2016
Aktualizováno 8.5.2016

krásná cestovní motorka za rozumnou cenu

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I) - už je to druhá motorka kterou jsem u nich kupoval vše ok popis seděl

První dojmy - moto jsem koupil v září 2015 najeto cca 2500 km první dojem motorka poslouchá dá se dobře ovládat potřebovala by trošku přidat na výkonu jinak spokojen

Motorku bych doporučil pro - doporučil bych moto pro začátečníka jen pozor na váhu jinak pro toho kdo hledá moto na cestování za rozumnou cenu

Doplňky na motorce - chrániče rukou kryt motoru komplet hliníkové kufry 2x zásuvka navigace tomtom nepromokavé vaky od motovaky padáky bodák ak 47

výběr závisel na ceně moto bylo kompletně připraveno na cestování byla po prvním majiteli a servisní knížkou měla najeto 3500 km
motor by potřeboval malinko větší výkon ale dá se
brzdy jsem hned měnil byly tam ještě originál a nic moc jinak ze servisem nemám žádnou zkušenost
s motorkou jsem zatím jezdil jen po silnici v zatáčkách sedí
delší cesta mě teprve čeká 10.6.2016 jedem Ukrajina , Moldava ,Rumunsko , Slovensko pak doplním jak se choval po dobu cesty

BigBary
BigBary napsal 07.07.16 v 18:00 10b.

Pěknej stroj

DavM
DavM napsal 20.05.16 v 16:34 10b.

super stroj.

wsbk
wsbk napsal 08.05.16 v 20:43 10b.

paratrooper
paratrooper napsal 08.05.16 v 16:57 10b.

Dávam deset, už jenom za ten mesr

istonbike
istonbike napsal 08.05.16 v 15:07 10b.

Krásnej a parádně vybavenej Strom jen ten bodák bych na padákách raději neměl přijmi 10b s přáním super adven-tůr v sedle i stupačkách