Suzuki GSF 1200S Bandit (2006)

Vlastník nZoZfRf
Vloženo 5.11.2015
Aktualizováno 25.5.2016

Overený cestovateľ, univerzál na všetko. Cestovanie sám, s ľadvinkou, batožinou alebo bez, na kraj sveta alebo kochačka po okolí, to všetko zvládne Bandita s prstom v nose.

Yamaha FZ6 Fazer: důvod neuveden
Suzuki GSR 600: důvod neuveden
Kawasaki Z 750S: důvod neuveden

První dojmy - Sílná, veľká, a hlavne Bandit pičo!

Motorku bych doporučil pro - Pre tých, ktorý už majú niečo odjazdené, vedia že čo chcú a nevadí im staršia konštrukcia motora. Pre cestovanie, kochanie po okolí a aj ostrejšiu jazdu na okreskách.

Doplňky na motorce - SW Motech džiak zadného kufra GIVI, Padáky, Adaptéry na zadný stojan, 12V zásuvka, GPS držiak, Suzuki Vario plexi stít, Krátke CNC pačky

Je to K6 poslední karburátorový model s faceliftom, naživo oveľa krajšia ako na fotkách.
Moja prvá sezóna s motorkou nad 1000ccm. Predtým som mal Kawu ZZR 600 oproti tej ťahá už od volnobežných otáčok, a je úplne jedno či som sám alebo nabalený s priateľkou. Na druhú stranu cítiť vyššiu hmotnosť pri manipulácií na mieste.
Brzdy sú pre mňa úplne postačujúce plus ešte je tam aj ABS. Velké plus je uvolnená jazdecká pozícia, mám tam iné, široké riadidla s ktorými je zmena smeru jazdy hračka.
Najlepšie sa motorka cíti na okreskách, na diaľnici dosť fúka nad 120 km/h a to mám ida 175cm. Mám tam originál štít, chcelo by to vyššie plexi alebo vario od MRA.
Podvozok stíha, nemal som v tomto smere žiadny problem. Spotreba sa pohybuje od 5L hore, závisí od pravačky, ale tento motor netreba točit aby ste mali rýchlosť.
O motore asi nemusím písať nič, všetci poznajú: poctivý, nezničiteľný radový štvorvalec.
Jednu veľkú nevýhodu ale Bandita má, lak, neviem aký použili japonci ale dokážem poškriabať s nechtom, treba si dávať pozor s tankvakom a s inou batožinou.

Krátke video zo sezóny 2015

Ďalší zostrih zo sezóny 2015

Čadil
Čadil napsal 13.04.18 v 21:02 10b.

bandit

čzťák
čzťák napsal 12.11.15 v 07:14 10b.

Bandit pi.o! perfektní stroj a parádní video. 10b a přeji spoustu krásných kilometrů v sedle!

31081
31081 napsal 06.11.15 v 08:04 10b.

Na bandoura nedám dopustit

wencek
wencek napsal 05.11.15 v 20:35

Super stroj 10b

changes1
changes1 napsal 05.11.15 v 16:17 10b.

Pochvala za krásnou motorku, pěkné fotky a skvělé video!