MZ ETZ 150 (1989)

Vlastník Magix.cz
Vloženo 10.7.2015
Aktualizováno 31.3.2021

Motorka na výlety - silnice i polní cesty, ale krosení a padání jako dřív, už ne - ulámaný blinkry, páčky a další opravy lezly do peněz.

Motorka koupena od Dalibor

První dojmy - Jo, byli jsme kamarádi od začátku. První zimu jsem si dost zaběhal než jsem vychytal práci se sytičem, pak paráda, i v -20 stupních, když jsem jezdil 3 km do práce.

Motorku bych doporučil pro - Klukům mezi fichtlem nebo Simsonem a velkou motorkou.

Doplňky na motorce - Doplňky žádný. I když jsem vyměnil polámaný součástky za 8000,- Kč, držím se co nejblíž originálu.

MZ ETZ 150 jsem si vybral na doporučení kamaráda - zkušenýho motorkáře : "buď tě to chytne nebo ji zase prodáš". Chytlo. Je to moje první vlastní motorka. Vždycky mě dovezla pohodlně domů z výletu a v terénu jsem si na ní taky užil dost srandy. Je to takový endurko. Se spolujezdcem/tkyní je to dost rozdíl, těch 12 koní pro dva lidi je tak-tak, při předjíždění už to není nic moc :(
Ježdění ve dvou na jedný motorce mi stejně moc nesedí - jednak máte zodpovědnost za toho za sebou a druhak vám pořád ťuká helmou do vaší.

Milan1963
Milan1963 napsal 11.07.15 v 19:54 10b.