Honda VT 1100 Shadow (1996)

Vlastník JirkaMetal
Vloženo 15.3.2013
Aktualizováno 26.4.2016

Deník motorky
Nalezeno 123 záznamů

• Kdy už budu na řadě tatínku ?

:-( Tak to je, když motorkám propadne něžné pohlaví v rodině. Jedna motorka a dva baťůžci. (s) Noční nenoční je krásně (s) tak jedem s cérkou Leničkou takovou osmičku. F-M - Dobrá - Nošovice - Nižní a Vyšní Lhoty a

Vloženo: 02.06.2015
    Uskutečněno: 01.06.2015
  • Až 27,5°C.

B-) Krásně, pěkně, teploučko tak se jedu se Soníkem projet hoďku či dvě. Hi, hi, hi. Nakonec mimo domov osm hodin a natočeno skoro 200 km. Nejdříve směr Mošnov, kde si nás vyzvednul Petr a jelo se pro Evika. Směr m

Vloženo: 31.05.2015
    Uskutečněno: 31.05.2015
  • Náhodné setkání s Guzzinou.

B-) Včera jsem se ptal kluků jestli se nechce v pondělí už od dopoledne někdo projet. Blbost ode mě, přeci jsou všichni v práci. Na to dává Ivo protinávrh. Jedu s kamarádem do Jeseníků přidáš se ? Tak jo, ale vědom si to

Vloženo: 18.05.2015
    Uskutečněno: 18.05.2015
  • BRAVANTICE 2015

B-) Zahájení motorkářské sezony 2015 / Motobar u Hanky /. Jako vždy a všude bylo plno, fajn a počasí no prostě pařák .Všechny odstavné plochy praskaly ve švech .Tam samo Nejvěrnější nesmí chybět. Kukec, pokec a jedno

Vloženo: 08.05.2015
    Uskutečněno: 08.05.2015
  • Z Brna až do 13-ky a zpět !

B-) Díl druhý. (s) To jsou věci co se můžou přihoditi. Ve Frýdlantě na severu Moravy je nějaké žehnání, kterých je v této zemi desítky a desítky a i přesto se najde človíček ( SonyLee s Maměnkou ) kteří, aby osobně poz

Vloženo: 02.05.2015
    Uskutečněno: 01.05.2015
  • Nejvěrnější na žehnání .

B-) Díl první . Frýdlant nad Ostravicí - Žehnání motocyklů. Je to už taková tradice tam jet a nechat si prsknouti na motorku tu zvláštní vodu pro dobrý pocit (s) a taky nám to pokropil pravý deštík. :-D Okouknouti kdo

Vloženo: 01.05.2015
    Uskutečněno: 01.05.2015
  • Bezpečnost až na prvním místě !

B-) Brzdy,brzdy,brzdy...to je oč tu běží. Přední kotouč už něco pamatuje. Není sice doslova po smrti (s) letos by to asi ještě zmáknul, ale není na co vyčkávat přeci. Brzdy jsou základ a když kotouč tak samo i destičk

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.04.2015
    Uskutečněno: 29.04.2015
  • Nejvěrnější na Prvním výstřelu.

B-) Ofic zahájení moto sezony ve Frýdku-Místku .Snad jako vždy (s) počasí jak malované. Výstřelu se vždy daří a opět se nás sešlo dosti, až na ty co z různých důvodu ( rodinných, pracovních a technických ) :-| nemohli

Vloženo: 25.04.2015
    Uskutečněno: 25.04.2015
  • Svíčky a frnk po okolí.

B-) Výměna svíček a honem pár desítek km po okolí bo je tu jaro jak malované. (s) Krásně se nám ta příroda probouzí . (y) Takže, sečteno a podtrženo :-P jsem připraven na PRVNÍ VÝSTŘEL 2015 u 13-ky :-DD

Vloženo: 23.04.2015
    Uskutečněno: 23.04.2015
  • Povinnost splněna !

B-) Sezona už je, tak rychle náplně a filtry ( olej ELF Moto 4 ROAD 10W40 , olejový filtr ht 303 , chladící kapalina MOTUL Motocool ) vzduchový filtr a brzdovku netřeba, vše jak nový. (y) Takže základ je . B-) Cestou js

Typ: Údržba
    Vloženo: 10.04.2015
    Uskutečněno: 10.04.2015
  • Prostě nejde zadržet slzu !

:-( Asi oč se jedná ? První ročník motobowlingového klání mezi Nejvěrnějšíma ! B-) Nikdo nikomu nepřenechal ni bodík a tak to má asi bejti . Děkuji mocinky za ůčast Sonika,Zuba,Páji,Rentíka,Drua,Zdeńky,Tatíka Pé,Shumi

Vloženo: 28.03.2015
    Uskutečněno: 28.03.2015
  • První a určo né poslední !

B-) Včera to neklaplo,dnes to klapnouti muselo (s) Moje první letošní. :-D Děkuji Petře,Přemku a Ivo za váš čásek stráviti pospolu odpoledne. (s) Ivo dikes za kafečko. (y)

Vloženo: 09.03.2015
    Uskutečněno: 09.03.2015
  • Klucííí děkujííí !

:-( Dnes nádherně (u) bohužel Já se nemohl zúčastnit první společné jízdy.Byt skoro v rekonstrukci,neb napaden Al-kajdou skoro : Jsme tu Jurek ,pojd dolů ! Moc dikes kluci ,že jste přijeli / shumi,Dru a Zoubek / Pro

Vloženo: 08.03.2015
    Uskutečněno: 08.03.2015
  • Motorkářské koulení !

B-) Bowlingový turnaj moto klubů a skupin. Ostrava se opět otřásala v základech. (s) Kdo tam nebyl nepochopí. Atmosféra suprová. :-DD Děkuji s celého srdce Lucy1 za opětovné zmáknutí turnaje na výbornou. :-X Dikes samo

Vloženo: 21.02.2015
    Uskutečněno: 21.02.2015
  • Nejvěrnější trochu jinak !

B-) Zima,zima a zase zima . (u) Budiš mě odpuštěno ,ale nesmí to tu umírati no ni . Dobrá nálada nám umožní to překlenouti . (y)

Vloženo: 08.02.2015
    Uskutečněno: 08.02.2015
  • Kdo nelíbá ( nepije ) není Čech !

B-) Tak jo :-$ je tu deník č.2 z mecheche Nejvěrnějších ve 13-ce z Místku. Skoro intim fotečky, ale o tom jak to každému klape v soukromí. (y) A samo jako Moraváci se léčíme slivovicí . :-DD Jasan jen ty fotky co p

Vloženo: 07.01.2015
    Uskutečněno: 03.01.2015
  • Mecheche Nejvěrnějších 2015

B-) Díl první. Co by se psalo,bylo fajn . B-) Motorkáři si vyrazili z kopýtka a stálo to za to a co teprve v díle dvě :-P Děkuji kluci a holky za pozdvižení ve 13-ce :-C zas na nás dlouho nezapomenou no ni

Vloženo: 03.01.2015
    Uskutečněno: 03.01.2015
  • Skoro zapomenuté jízdy !

B-) Tož jak tak koukám, kde se všude bylo a co se kde dělo a zjišťuji, že mnoho se toho málem zapomnělo a ztratilo a nemělo by. :-( Tak takové připomenutí toho co se málem ztratilo v propadlišti mojích moto dějin

Vloženo: 01.01.2015
    Uskutečněno: 31.12.2014
  • Vánoční mega jízda !

B-) Každoroční / Vánoční průjezd Havířovem /. :-DD Tak dlouho do mě Zoubek bušil ať jedu, až mě zlomil a dobře udělal. Litoval bych, kdybych nejel. To byl šrumec, až doprava v Havířově zkolabovala. Překrásný dárek p

Vloženo: 24.12.2014
    Uskutečněno: 24.12.2014
  • Výročí Nejvěrnějších v Beskydech .

B-) Dříve než něco osvětlím k 1.výročí této super bandy nadšenců dvou kol ,musím poděkovat těm co se třeba i na pidisekundu vytrhli a přijeli na Zlatník.DĚKUJI těmto človíčkům ( Soňa,Jiřík,Leňa,Martin,Babula,Tomáš,Míš

Vloženo: 17.11.2014
    Uskutečněno: 17.11.2014
  • Přepadovka v Opavě !

B-) A kdo tam přebejvá no přeci náš Honzík .To bude mazec,jestli ho neklepne +o( až nás uzře. }:( Překvápko se povedlo.. :-D Kafečko bylo (s) aj sladký pro Zoubka jen Já profláknul smažák,který byl u Honzy na obě

Vloženo: 02.11.2014
    Uskutečněno: 02.11.2014
  • Nikdy neříkej nikdy !

B-) A je tu listopad,ale krásnej. (s) Takže ještě žádné šlus a konec .Jízda na místo,kde se uskuteční třídenní mikro scuk k výročí Nejvěrnějších . :-DD A kde že? Beskydy - Visalaje - Krásná - Zlatník - chata Florián .

Vloženo: 01.11.2014
    Uskutečněno: 01.11.2014
  • Rozlučková komínovka a šlus !

B-) Tož dnes by to ještě šlo,tak je třeba se rozloučit aspoň komínovkou (s) ( 148 km) :-) Nejvěrnější Petr a Evik se přidali a jazda pane Gazda ! Krásný podzim do tak 15,45 ,pak už nějak zima či co? Ale nic nemůž

Vloženo: 28.10.2014
    Uskutečněno: 28.10.2014
  • Solopiko...za vodou.

B-) Je pátek,všichni jsou v práci nebo doháněj to co v týdnu zameškali a je překrásně, tak se jedu kochat krajinou. (s) A co tak něco o vodě ( Šance,Žermánky,Olešná ) a aj řek,říček a potoků něůrekom ( Ostravice,Odra,Luč

Vloženo: 10.10.2014
    Uskutečněno: 10.10.2014
  • Na Pstruží, pstruzi?Né!! Motky přeci.

B-) Sraz na Pstruží 2014. B-) No boží sraz,super lidi,mnoho, mnoho krásných motorek,excelentní jízda. (s) Ani to krapkání to nezmařilo. ;-) Děkuji Péťo a Péťo a Eviku za spoluůčast na tomto srazu a dni v kruhu přátel. :

Vloženo: 04.10.2014
    Uskutečněno: 04.10.2014
  • Keď sa mosí tož sa mosí !

B-) Název deníku vykraden z esemesky od Čmeldíka, kterou jsem dostal ráno před jízdou. :-P Snad Mě Jirko kvůli tomu nepoženeš k soudnímu jednání. (u) Základ dneška jsou Skrochovice.A tam je co? No přeci žebrožraní 2.Uf,

Vloženo: 28.09.2014
    Uskutečněno: 28.09.2014
  • Beskydy,hříbky,jídlo.

;-) Prý heprý je dnes mlha,že by se dala krájet a asi to dnes neklapne. :-( Tak to říkali všici okol mňa.Tož to ni,bude pěkně a pojedem . : během hoďky je tu léto v plném rozkvětu. |-) A užívali jsme si toto odpoledne do

Vloženo: 05.09.2014
    Uskutečněno: 05.09.2014
  • Kapriola na Dni horníků

B-) Sobota 30.8.2014 sportovní areál Staříč.Kapriola.suprová babská formace z Ostravy. :-DDhttps://www.youtube.com/watch?v=D3S8j9zlc3Y Bylo dobře,bylo fajn. (y) Aj tatry jsem prošmejdil ( ale né ty Slovenské ,ale ty z K

Vloženo: 31.08.2014
    Uskutečněno: 30.08.2014
  • NEJVĚRNĚJŠÍ NA TRAKTORIÁDĚ

B-) Větřkovice 2014 - sedmý ročník TRAKTORIÁDY.Vašek nás pozval na takovou super akcičku.Dělá tam pořadatele od samého začátku,to znamená už 7 let.Tak jsem svolal kluky a jelo se. (y) Stálo to zato.I když první po příjez

Vloženo: 23.08.2014
    Uskutečněno: 23.08.2014
  • Š a Š a Š...pšššt !

B-) Jak název napovídá asi Šifra mistra Leonarda. Vlastně je tam něco zašifrované,ale jen Ti co nás znaj to můžou rozlousknouti. Tak se snažte,třeba něco dostanete,ale nic ofic neprozrazovat...pšššt ! (u) Jen potají .

Vloženo: 22.08.2014
    Uskutečněno: 22.08.2014