Yamaha XJ 600 (1991)

Aktualizováno 26.8.2015

Deník motorky
Nalezeno 9 záznamů

• První pád

...a je to tady :-( první pád - naštěstí v malé rychlosti, z nepozornosti přehlídnutý štěrk na silnici a následný pád na bok. Stalo se to na Monte Grappa na cestě do Benátek, kdy Yamahu řídil brácha a kochal se víc, ne

Typ: Havárie
    Vloženo: 16.08.2015
    Uskutečněno: 16.08.2015
  • Jaro je tu!

...konečně to přišlo! V práci jsem měl pár hodin naděláno, tak jsem jel hned po obědě do garáže a užíval si dnešního krásného, slunečného počasí na motorce - a bylo to super :-DD ujel jsem letos prvních 145 km a neskut

Vloženo: 17.03.2015
    Uskutečněno: 17.03.2015
  • Konečně vyjížďka!

A je to tady! Počasí se umoudřilo - slunce svítí jak o život, obloha je krásně modrá a teploměr se vyšplhal na 5 stupňů - prostě nadešel čas na první vyjížďku :-DD Yamaha naskočila na první (no dobře, druhý...) pokus

Vloženo: 17.03.2013
    Uskutečněno: 17.03.2013
  • První problém II

Zdá se, že se blýská na lepší časy - na úřadě už si ověřili, že je to jejich chyba - teda ne že by se omluvili - ale že mám přijít, vzít techničáky a že mi rozměr gumy opraví, a překvapivě bez poplatku... No co, hlavně,

Vloženo: 13.03.2013
    Uskutečněno: 13.03.2013
  • První problém

Tak tohle jsem nečekal :-D naše slavné úřady se vycajchnovaly, procházel jsem si servisní manuál a zjistil jsem, že v techničáku mám špatně rozměr zadní pneumatiky! Kdybych si toho nevšiml a šel za dva roky na technickou

Vloženo: 12.03.2013
    Uskutečněno: 12.03.2013
  • ....a je hotovo!!!

A je to! Motorka je na českých značkách - teď už nic nebrání první vyjížďce!!! Teda až na ty haldy sněhu venku :-( Malá sumarizace: - celá procedura (dovoz / servis / technická / přihlášení) trvala v pohodovém tempu n

Vloženo: 26.02.2013
    Uskutečněno: 26.02.2013
  • Dovozová STK

A mám za sebou další krok směřující k přihlášení motorky - je hotová dovozová STK. Sice mi chybí jeden nebo dva údaje do techničáku, tomu jsem se bohužel nevyhnul, ale měl jsem načteno z webu, že se to stává a počítal js

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.02.2013
    Uskutečněno: 10.02.2013
  • Servis je hotový!!!

...a servis je hotový (y) - bylo třeba vyčistit karburátor a rozhýbat plováky, vyměnit jedno těsnění... Úplně nejdražší část byla výměna přírub mezi motorem a karburátorem, motka byla škrcená na 37kW, což se dělalo zúže

Vloženo: 02.02.2013
    Uskutečněno: 02.02.2013
  • Nervy

Já se snad picnu...motku mám dva dny, teď je v servisu a čeká na takový ty klasický věci jako výměny kapalin apod., je neděle, leden, de-facto začal teprve padat sníh - a já už se nemůžu dočkat, až jí uslyším vrnět, až u

Vloženo: 20.01.2013
    Uskutečněno: 20.01.2013