Ducati Monster 900 (i.e.) (2002)

Vlastník Zar
Vloženo 9.5.2011
Aktualizováno 14.5.2014

Deník motorky
Nalezeno 10 záznamů

• Moto stojany

POTŘEBUJU STOJANY ! Po několika sezonách strávených na kolenou či v doprovodu druhé osoby mazající řetěz -či popojíždění z důvodů mytí a údržby jsem si řekl DOST ! U mého kamaráda Příbora jsem dle návrhů obšlehnul st

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 07.04.2014
    Uskutečněno: 07.04.2014
  • Držák navigace

Když už jsem v tom byl ! Jak jsem už sochal zátky vybouchal jsem i držák navigace.¨ Jakožto vrchní držák řidítek. Jedná se o navigaci Mio kde je úchyt vnějším vystouplým čůrem.

• Alarm

No poté co každý na Náchodsku a okolí začal zamykat řidítka a já na to nemohu porát myslet varianta jasná Alarma . Jedná se o motocyklový alarm s otřesovým čidlem. Jelikož mám již zkušenosti s montáží alarmu s tímto čid

• Padáky

Už tam nějakou chvilku jsou ,ale :D Jedná se o komplet padáky na rám a přední osu kola. Polovina těla je plná polovina odebraná pro matici. Vnější strana je vytvořena, tak aby při případném pádu byla stěna zdeformova

• Alarm

Uskutečněno: 02.04.2014
  • Víčko brzdovky a spojkové nádobky

Víčka No už nějaký čas mě trápil vzhled brzdového víčka (zřejmě ho sežraly výpary) Po pár hodinkách rýsování, programování ,frézování a soustružení mi z mašiny vypadlo toto ! Zachoval jsem originální znaky Brembo kt

Uskutečněno: 02.04.2014
  • Výměna rozvodových řemenů !

Výměna rozvodových řemenů. Hledal jsem prvně řemeny ty "nejlevnější" o originál servisu Ducati Praha ! Byl jsem skutečně překvapen :D Poté jsem váhal zda provést výměnu sám či nechat udělat. Jelikož jsem měl nud

Typ: Odborný servis
  • Led světlo

Zadní lampa byla už několik měsíců "unavená" sáhl jsem tedy po alternativní LED variantě v čirém provedení (veškeré příslušenství dural,či surový hliník) Svit je BRUTÁLNÍ !

• KN filtr

Origo filtr byl ve slušném stavu ,ale Kn je KN objedníní bez problémů. Montáž během 30sec maj to kuci domyšlený ;-) , uvidíme jaká bude změna.

Vloženo: 23.06.2011
    Uskutečněno: 23.06.2011
  • Otevřený kryt spojky

Otevřený kryt spojky Hned jak jsem se dozvěděl že něco takového je chtěl jsem ho :D Samo sebou karbon , jsem rád že slezla i nějaká ta hmotnost tetka už jen doufat ,že nebude pršet . Mechanická hlučnost mnohem vě

Vloženo: 30.05.2011
    Uskutečněno: 30.05.2011