Kawasaki ZX-6RR Ninja (2004)

Vlastník MisakProchy
Vloženo 14.4.2009
Aktualizováno 26.8.2009

Deník motorky
Nalezeno 8 záznamů

• tak a sezóna je u konce... srazili sme se se srnkou a krapet sme se sklouzli po asfaltu, nic prijemnyho to nebylo... škoda kawinky... ael už se pomalu chystám koupit jinou.. jen co to všechno povyřídím s pojišťovnou

Typ: Havárie
    Vloženo: 19.08.2009
    Uskutečněno: 05.08.2009
  • Tak další vyjížďka byla směřovaná opět přes dubou směr letiště hodkovice, bohužel tam nějakej lidem vadilo že bysme se snima měli dělit o dráhu tak jsme jeli zase do Mimoňe, kupodivu správce na nás dnes nevyběhl :-)sešla

Vloženo: 12.07.2009
    Uskutečněno: 11.07.2009
  • Dubá-Letiště Mimoň a posezení v Bellfastu

Sraz jsme měli na teplické dálnici u OMV, jelikož nejsem pražskej tak sem musel nejdřív za Myškou a přijel sem v dámském doprovodu, hezké ne?:-D:-D na OMV jsme se sešli docela v hojném počtu a pomaličku polehoučku vyrazi

Vloženo: 06.07.2009
    Uskutečněno: 04.07.2009
  • Kamenic týnec po druhé :-)

Jelikož se nám na této trase velice líbí tak jsme se sem vydali s myškou a mírou ještě jednou, teď už jsme byli vybaveni i pořádným foťákem a výsledky můžete vidět sami, opravdu je to tam pěkný svezení a byl to zase hezk

Vloženo: 06.07.2009
    Uskutečněno: 02.07.2009
  • Vyjížďka Kamenice-týnec

Tak už jsme se tu seznámili i s pár suprovejma lidičkama jako je waldys, myska, mirek s R6, je jich víc ale s těmahle sme jezdili takovej malej okruh z týnce do kamenice kde je novej obal, luxusní silnička, byla mi tam s

Vloženo: 30.06.2009
    Uskutečněno: 29.06.2009
  • Tak už jsme celkově po servise.. vyměněny byli i destičky v předu, řetězovka komplet, vyčistili sme Knko, poslechli si ventily seřídily a jezdíme, zatím si nemůžu na nic stěžovat, hodná milá mašinka je to mrňousek moi ma

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 04.06.2009
    Uskutečněno: 04.06.2009
  • Motomazec

Dne 23/5/2009 jsme s kamarádama navštívili náš prní motosraz, dorazili jsme přesně akorát na spanilou jízdu, vyjížďka to byla supr, jelo se na letiště někde u Tábora mám za to, motorek se sešlo docela dosti, zde bylo k v

Typ: Sraz
    Vloženo: 30.06.2009
    Uskutečněno: 23.05.2009
  • Takže koupeno dne 10.4.2009, zjištěné následné závady jsou rozbité plynové lanko(štelovák), opotřebená zadní pneu na plátýnko:-, výměna za Bridgestone no a 20/4/2009 jde na výměnu oleje do té doby neježděná, čekáme na te

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.04.2009