Yamaha XTZ 750 SuperTenere (1994)

Vlastník šíma
Vloženo 9.2.2009
Aktualizováno 16.3.2024

Deník motorky
Nalezeno 10 záznamů

• Jen tak hamroň...

Ahoj Dneska jsem si vzal dovču a vyrazili jsme s přítelkyní na menší vyjížďku. Nedávno jsme jeli s bratrem a s holkama autem kolem Žďáru nad sázavou obhlídnout betonové sochy,ale nebylo moc času tak jsme některý

Vloženo: 29.05.2011
    Uskutečněno: 25.05.2011
  • Setkání ve středu v sobotu

Po roce se zase konečně našel čas sem něco napsat :-) Jak už název napovídá,byli jsme se podivat na setkání BMW v číhošti,kde byl zároveň do české knihy rekordů zapsán rekord v počtu motocyklů BMW na jednom místě. Ráno

Vloženo: 24.04.2011
    Uskutečněno: 23.04.2011
  • Tak jsme se připravovali na sezonu

V sobotu jsem vyměnil kotouče a destičky jak vepředu tak vzadu,bohužel škrtali a hřál se kotouč na zadku.Po několika radách jsem rozdělal třmen a pístky se povedlo rozchodit takže je to už v poho:-D.Dneska jsem vyměnil o

Typ: Oprava
    Vloženo: 24.03.2010
    Uskutečněno: 24.03.2010
  • Odpolední Lichnice

Dneska jsem se měl sejít se švejkem.Dali jsme si spicha v Jenikově na námku,a pak že se podiváme na Seč. Z dohodnutejch třičtvrtě na šes se vyklubalo půl sedmí :-). Švejk dorazil na svym novim GéeSu a kam prej p

Vloženo: 17.08.2009
    Uskutečněno: 14.08.2009
  • Náhradní plán

Dnes bylo v plánu jet na StadionCup,jen to mělo jeden háček dostala se k nám špatná informace že se jede 8.8.09 a ráno před odjezdem zazvonil telefon kde se ozvalo : Ty vole průser popletli jsme datumy je to až za tejden

Vloženo: 17.08.2009
    Uskutečněno: 08.08.2009
  • Malá projížďka po okolí.

Včera jsem se pokusil splašit pár lidí na vyjížďku,bohužel nikdo neměl čas tak jsme se dohodli,že teda dneska kolem 6tý.Napsal jsem bratrovi,Tomovi,Ivče a Jirkovi jestli by teda jeli.Krom Toma odpověděli všici kladně tak

Vloženo: 31.07.2009
    Uskutečněno: 29.07.2009
  • Dneska jsme se vydali na jarní vyjížďku v Kutné Hoře,pořádanou motoshopem MotoJomax.Dohodli jsme se s kámoškou Ivčou a kámošem Petrem že pojedem od nás od křížku a na Horkách se připojíme k ostatním.Na horkách už čekalo

Vloženo: 18.05.2009
    Uskutečněno: 25.04.2009
  • Po chvilkovém váhání jestli se pojedem nebo nepojedem projet jsme se dohodli že teda kousek jo a ještě vymyslet kam.Napadli nás Stvořidla,nejsou daleko a je tam hezky.Vydali jsem se teda s bratrem a přítelkyní na cestu s

Vloženo: 18.05.2009
    Uskutečněno: 18.04.2009
  • V sobotu jsme se zúčastnili otvírání silnic na havlíčkobrodsku,počasí nám krásně vyšlo a sešlo se docela dost lidí.Jen je škoda že jsem měl mrtvej foťák.Každopádně organizace na výbornou,tím bych chtěl poděkovat Pertlovi

Vloženo: 06.04.2009
    Uskutečněno: 06.04.2009
  • Tak dneska jsme byli na první trošku lepší vyjížďce,původně se mnou měl jet i bratr na ČíZe ale ta zastávkovala,tak jsem jel jen s přítelkyní za zády ;). Po natankování plné nádrže v Habrech,jsme vyrazili směr Golčův Jen

Vloženo: 02.04.2009
    Uskutečněno: 02.04.2009