Simson S 51 Elektronik (1991)

Vlastník rex137
Vloženo 13.8.2008
Aktualizováno 31.12.2009

Deník motorky
Nalezeno 9 záznamů

• Lítání v lese

Na silnici už je to fakt nuda, takže lítám lesem a to je veselý

Vloženo: 13.12.2009
    Uskutečněno: 28.10.2009
  • Oprava vidlic

Zdály se mi měkký, tak jsem se rozhodl, že je opravim. Nakoupil jsem pružiny, olej, gufera, manžety asi za 300kč a dal jsem se do toho. Nic na tom není a je to porád stejně měkký, takže oprava jakoby k ničemu :-(

Vloženo: 28.10.2009
    Uskutečněno: 17.09.2009
  • Obcas skubal

Pravidelne mi na jednom useku zacal cukat, ale kdyz jsem dal sytic, tak se z toho dostal. Tak jsem nejak dlouho nehledal zavadu a vedel jsem ze je to zase karbec. Tentokrat jsem karbec pred rozmontovanim nevyleval a to b

Vloženo: 27.07.2009
    Uskutečněno: 27.07.2009
  • Vyztužení zadního světla a blinkrů

Jako první věc mi praskl držák blinkrů, tak mi ho táta vyztužil. Přehnul přes to nerezovej plech a zavařil, od tý doby žádnej problém. Začal mi pak praskat blatník, tak jsem ho snýtoval a praskl na druhý straně. Tak jse

Vloženo: 06.07.2009
    Uskutečněno: 06.07.2009
  • Prasklý kryt řetězu

Praskl mi kryt řetězu, tak jsem ho vyhodil, musel jsem tam jen dát něco stejně širokýho jak je ten kryt. Měl jsem po ruce matku, tak jsem jí tam švih, pak jsem dal do rozety kryty lozisko, tomu nekrytymu se pisek a voda

Vloženo: 06.07.2009
    Uskutečněno: 06.07.2009
  • Už od koupě jsem řešil, že když jsem mu naložil na jedničku, tak chcípl. Dopadlo to tak, že jsem bez rotoru koupil kompletně nový zapalování :-D a problém stále přetrvával. Po čase se to začlo stupňova, že občas chcípl

Vloženo: 31.03.2009
    Uskutečněno: 31.03.2009
  • Je sice brzy, ale už jsem se nemohl udržet a musel jsem vyjet. Počasí bylo do slova a do písmene aprílové, ale to mě a kamarádovi nevadilo. Po ujetí asi 20km jsme usoudili, že je zima jako ... (já se modlil ať už zastaví

Vloženo: 19.03.2009
    Uskutečněno: 19.03.2009
  • A je to tu já už taky :-D Ve škole furt říkám kámošům jak Sama klopim a že si škrtám špičkou boty o zem a v pohodě. Po škole jsem si chtěl "zamachrovat" (ukázat jim to) jak si to dávám na špičku boty. Chyba! Jedu tak

Typ: Havárie
    Vloženo: 27.12.2008
    Uskutečněno: 10.09.2008
  • Půjčování Sama CHYBA

A je to tu :-( Půjčil jsem Sama a to byla chyba (bohužel se tato chyba opakuje) Nejprve jsem myslel že naučim kámošky 14-15let jezdit na motorce. Chyba! První (14let) skoro nepochopila spojku (asi) pže na rozjezdu

Typ: Havárie
    Vloženo: 27.12.2008