Yamaha Tenere 700 (2020)

Aktualizováno 21.6.2023

Deník motorky
Nalezeno 13 záznamů

• nová sedačka

Žádná motorka není ideální. Nejinak je tomu v případě Yamahy Tenere 700. Všichni si vesměs stěžují na podvozek a houfně ho předělávají. Mně proti předchozímu BMW F800GS nepřijde o nic horší, možná právě naopak. Jasně, že

Vloženo: 02.04.2024
    Uskutečněno: 30.03.2024
  • Silniční vyjížďka.

Chtěl jsem si natočit své oblíbené zatáčky a ukázat, že na Tenerce může být zábava i když se jede jen po silnici. Nakonec jsem jel úplně jinam, než jsem původně rozmýšlel, do toho navíc konec jízdy poznamenala nepřízeň p

Vloženo: 24.10.2023
    Uskutečněno: 26.08.2023
  • 4 motorky během týdne

Po týdnu stráveném s rodinou u moře (3 ženské) to chtělo nějaké odreagování :-D Jawa 250/590 Sport Venku hic jako kráva, člověk unavený a má chuť se svézt na něčem na pohodu. Na to je Jawka ideální. Je to malý, l

Vloženo: 27.08.2023
    Uskutečněno: 26.08.2023
  • Tenere is BACK !

Tak se podařilo a po několika měsících motorka konečně jezdí ! (y) Já mám takovou radost... :-D A jak to celé probíhalo ? No, cca týden po bouračce dorazil likvidátor, motorku nafotil a vytvořil nějaký cenový ná

Typ: Oprava
    Vloženo: 21.06.2023
    Uskutečněno: 13.06.2023
  • Rozsah škody

Dnes je to přesně týden co se to stalo. Motorka už je doma a letmý průzkum rozsahu poškození máme za sebou. Je toho celkem dost. Ve zkratce: KO - horní i dolní brýle, vidlice, přední světlo, chladič, všechny plasty v

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.03.2023
    Uskutečněno: 29.03.2023
  • Konec...?

Moje letošní třetí a na dlouhou dobu nejspíš poslední vyjížďka. (n) A přitom to začalo tak skvěle ! Parádní počasí, skončil jsem v práci dřív, že to půjdu trochu projet a pak vyměním olej a filtr. A ještě jsem před jí

Typ: Havárie
    Vloženo: 25.03.2023
    Uskutečněno: 22.03.2023
  • Gran Canaria 2023

https://youtu.be/eb9MZjft9KY?si=RchvJwx-mtGRi-eQ Tady je video z naší loňské krátké zimní moto dovolené na ostrov Gran Canaria, kde jsme si půjčili motorky a ostrov si důkladně projeli. Nevím, jestli se záznam vzta

Typ: Dovolená
    Vloženo: 17.04.2024
    Uskutečněno: 10.03.2023
  • LED blinkry

Motorka má přední i zadní LED světla. Ovšem v blinkrech zůstaly žárovky. Ptám se proč, v roce 2020 kdy byla vyrobena ? Asi mají plné sklady žárovek a potřebují se jich zbavit. Nebo spíš to bude tlak na cenu a snaha zvýši

Vloženo: 07.01.2023
    Uskutečněno: 30.12.2022
  • Další doplňky

Tak tu máme další tuning :-D Ba né, něco je na vzhled a něco i na funkci. Konkrétně mi přišel kryt vodní pumpy (kopie Touratechu za pár peněz z Číny - sedí dobře), tak jsem ho hned namontoval. Vypadá pěkně a doufám, ž

Vloženo: 06.11.2022
    Uskutečněno: 05.11.2022
  • Víkendové ježdění

Tak jsem o víkendu oba dny parádně pojezdil. A nebyl jsem sám, bylo přece skvělý počasí. SOBOTA V sobotu jsme vyrazili se ženou asi letos už naposledy provětrat stroje. Ona na svém Triumph Street Triple 675, takže "ma

Vloženo: 02.11.2022
    Uskutečněno: 30.10.2022
  • Pár doplňků.

Trochu se montovalo ! Pořídil jsem kryt pod motor. Sice tam z výroby nějaký je, ale já chtěl trochu větší a bytelnější, navíc se naskytl jeden, co byl jen jednou namontovaný a za super peníze. Montáž proběhla hladce, vý

Vloženo: 02.11.2022
    Uskutečněno: 29.10.2022
  • takové malé srovnání

"Mně se moc nechce, od srpna jsem nejezdila, jedna vyšší obluda než druhá, pořádně z toho nedosáhnu na zem, akorát ti s tím praštím, je zima a bude mokro a stejně tomu moc nerozumím..." Tak přesně takhle argumentoval

Vloženo: 23.10.2022
    Uskutečněno: 23.10.2022
  • Mokrá vyjížďka

Pln radosti nad pořízením nového stroje jsem se rozhodl zaznamenat poslední jízdu na kameru a učinit z toho krátký sestřih. Jízda, ač mokrá, se celkem povedla. Motorka funguje parádně a i já jsem s tím nikde nepraštil.

Vloženo: 18.10.2022
    Uskutečněno: 15.10.2022