Honda CMX500 Rebel (2017)

Vlastník Pupi04
Vloženo 8.9.2017
Aktualizováno 25.4.2023

Deník motorky
Nalezeno 50 záznamů

• Koncové světlo

Začnu trochu ze široka …. Před časem jsem se vracel už za tmy domů. Cestou jsem přijel k dopravní nehodě auta v jednom hodně nepřehledném úseku v lese. Řidič měl lehké zranění a než ho odvezla RZ, tak si ještě stačil za

Vloženo: 03.08.2019
    Uskutečněno: 03.08.2019
  • Krajní body

Už dlouho jsem si pohrával s myšlenkou, že v rámci poznávání naší republiky navštívím všechny krajní body ČR. Tak jsem začal ve středu :-D . Vlastně jsem začal v sobotu a to návštěvou geografického středu našeho státu, k

Vloženo: 30.06.2019
    Uskutečněno: 29.06.2019
  • Pekelné doly

Všichni o tom místě ví, každý tam byl … jen já prostě NIC. "Tři muže zranil, dva pohmoždil a jednoho, zesměšnil! Je to REBEL!" B-) Prostě, byl hezký den a tak jsem se rozhodl, že nemůžu zůstat pozadu. Vyjel jsem už do

Vloženo: 17.06.2019
    Uskutečněno: 15.06.2019
  • Rabštejn - Janská

Snad jako každý jiný motorkář, tak jsem i já vyrazil :-DD v těchto dnech o letošních Velikonocích. Naším cílem byla letecká podzemní továrna z II. sv. války. Vyjeli jsme už kolem deváté hodiny, cestou jsme se zastavili

Vloženo: 22.04.2019
    Uskutečněno: 21.04.2019
  • Poddžbánský pivovar

Letos jsem si sice udělal již první vyjížďku v polovině února, ale o této jsem si řekl, že bych mohl něco napsat. V poslední březnovou neděli jsme si tedy udělali výlet na dobrý oběd. Místo nám bylo doporučeno jako resta

Vloženo: 03.04.2019
    Uskutečněno: 31.03.2019
  • Plexi štít Puig NG Touring

Tak po zimě si nedám pokoj :-D . Nechal jsem se přesvědčit a koupil jsem (a také namontoval) Plexi štít Puig NG Touring (PUIG9462H), kouřový. Je lehce tónovaný a snad splní účel a hlavně mé očekávání. Nikomu neberu a ta

Vloženo: 19.03.2019
    Uskutečněno: 19.03.2019
  • SHAD 23

Po zkušenostech z loňského roku jsem se rozhodl, že musím vyřešit úložný prostor pro letošní cestování. Za dlouhých zimních večerů jsem přemýšlel jak problém řešit. Nechtěl jsem, aby to dopadlo tak, že při prvním pohledu

Vloženo: 15.03.2019
    Uskutečněno: 14.03.2019
  • Podzimní vyjížďka

Tak jsem si dnes udělal podzimním odpolednem malý výlet. Ze Stříbra jsem vyjel do Konstantinových Lázní, kde jsem pozdravil "lázeňského šviháka" a dál jsem dojel do obce Bezdružice. Zde žil, jak každý ví, Kryštof Harant

Vloženo: 10.11.2018
    Uskutečněno: 10.11.2018
  • Klatovy tam a zpátky

(na přání své lásky začínám slovy:) Můj milý deníčku, protože dnes také krásně svítilo sluníčko a kamarádi motorkáři v poledne zavolali a zaveleli: "Za hodinu jsme u tebe a jedem". Tak jsem se v klidu naobědval, oblé

Vloženo: 21.10.2018
    Uskutečněno: 21.10.2018
  • Újezd a dál ...

Tak jsem se dnes zajel podívat za kamarádem motorkářem, který je, mimochodem, novopečeným vlastníkem Rebela. Chvíli jsme popovídali o tom, co a jaké úpravy každý jeden udělal a udělá. Potom jsem vyjel jen tak, prostě dál

Vloženo: 21.10.2018
    Uskutečněno: 20.10.2018
  • Kolečko na sv.Václava

Dnes odpoledne jsem si vyjel na výlet směrem k zámku Jemniště, o kterém jsem slyšel, že je to hezké místo. Tím, že se jede po silnicích v Brdech, více už snad ani psát nemusím. Hezké slunečné odpoledne prožité za řídítky

Vloženo: 28.09.2018
    Uskutečněno: 28.09.2018
  • Slovensko a Vysoké Tatry

Hned v úvodu bych se chtěl omluvit všem kamarádům a přátelům motorkářům, které jsem cestou neoslovil :-$ . Času bylo relativně málo a míst, kde jsem se chtěl zastavit, bylo zase moc :-D . V úterý ráno mě oslovila ma

Typ: Dovolená
    Vloženo: 27.08.2018
    Uskutečněno: 21.08.2018
  • Červnová Šumava

Už od počátku roku jsem měl naplánovanou akci, která byla konaná pod záštitou armády a legionářské obce. Z příspěvku jde část do fondu potřebným, o které se stát nestará. Vím, že nezačínám vábně ;-) . Takže znova … V

Vloženo: 04.06.2018
    Uskutečněno: 01.06.2018
  • Českem tam, Bavorskem sem

Tak jsem dnes slunný den, vlastně taky jak jinak (y) , vyjel na projížďku. Z domova jsem vyjel směrem na Bor u Tachova a pak dále přes Poběžovice směrem na hraniční přechod Lísková. Cestu znám a tak probíhala vcelku dobř

Vloženo: 05.05.2018
    Uskutečněno: 05.05.2018
  • Výlet na Orlík

Dne 30. dubna jsem po obědě přemýšlel, co s hezkým dnem. Rozhodnutí padlo záhy ... Sedl jsem na Rebela (y) a vydal se cestou na Kladruby, kde mimo jiné mají nádherný klášter ještě s lepší akustikou. Čas od času se konaj

Vloženo: 01.05.2018
    Uskutečněno: 30.04.2018
  • .. kolem komína ...

Tak jsem se dnes nechal sluníčkem vytáhnout na malou projížďku :-D . Ze Stříbra jsem se vydal směrem do Tachova a pak dále na sever po okreskách Českým lesem až do Karlových Varů. Tam jsem udělal malé kolečko dále do kop

Vloženo: 11.03.2018
    Uskutečněno: 11.03.2018
  • Kolem Rakovníka...

Když jsem se dnes probudil B-) a zjistil, že sluníčka je na obloze víc než včera, tak na to jsem musel reagovat :-DD . Přemýšlel jsem kam, ale pak jsem se rozjel do míst, která znám. Ze Stříbra jsem dojel do Manětína. M

Vloženo: 03.11.2017
    Uskutečněno: 03.11.2017
  • Chodsko

Protože dnes bylo poměrně teplo a tak se stalo, že mě sluníčko "vytáhlo" :-D na malou projížďku po okolí. Ze Stříbra jsem vyjel směrem na západ a přes Bor jsem pak dále pokračoval podél Českého lesa směrem na Chodsko. M

Vloženo: 02.11.2017
    Uskutečněno: 02.11.2017
  • Železná Ruda (Engadin) a okolí

Tak jsem dneska s kolegou B-) vyjel na malý okruh. Začali jsme ve Stříbře a dali jsme se cestou na Domažlice a pak zahnuli za kamarádem-motorkářem do Železné Rudy (Engadin). Zde jsme něco málo pojedli, kolega načerpal n

Vloženo: 30.09.2017
    Uskutečněno: 30.09.2017
  • Křivoklát a okolí

Tak jsem si dnes udělal "kolečko", když už bylo příjemné počasí a abych ještě letos stihl první garančku :-DD ... .. malý dodatek: Hlavním důvodem vlastně byl a to proč jsem si vybral tuto část Čech bylo to, abych se "

Vloženo: 21.09.2017
    Uskutečněno: 21.09.2017